ورود 120 اتوبوس و 100 میدل‌باس به چرخه سرویس مدارس | اتاق خبر
کد خبر: 127103
تاریخ انتشار: 12 مرداد 1394 - 11:43
اتاق نیوز - مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی از نوسازی 120 دستگاه اتوبوس و 100 دستگاه میدل‌باس برای ورود به چرخه سرویس مدارس خبر داد....
اتاق نیوز - مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی از نوسازی 120 دستگاه اتوبوس و 100 دستگاه میدل‌باس برای ورود به چرخه سرویس مدارس خبر داد.
پیمان سنندجی صبح امروز دوشنبه در مراسم رونمایی از برچسب جدید سرویس مدارس با بیان اینکه سال گذشته شرکت اتوبوسرانی در اقدامی بسیار مهم سرویس ویژه مدارس استثنایی راه‌اندازی کرده است، گفت: در تهران 55 مدرسه استثنایی تحت پوشش سرویس رایگان شهرداری تهران قرار گرفته است. وی با بیان اینکه تمامی اعتبارات اجرای این طرح توسط شهرداری تامین شده و دانش‌آموزان استثنایی این مدارس به صورت رایگان جابه‌جا خواهند شد، ادامه داد: در بخش سرویس‌های عادی مینی‌بوس‌ها با مشکلاتی مواجه هستیم به گونه‌ای که با توجه به فرسودگی قطعا مینی‌بوس قابل استفاده در سرویس مدرسه نیست و مورد تایید شهرداری نیز قرار نخواهد گرفت زیرا 30 سال از عمر این مینی‌بوس‌ها گذشته و نوسازی این مینی‌بوس‌ها ضروری است. مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی با بیان اینکه امیدواریم کار نوسازی مینی‌بوس‌های فرسوده به زودی آغاز شود، گفت: با این حال 120 دستگاه مینی‌بوس نوسازی شده و 100 دستگاه میدل‌باس موجود است که در صورت نیاز از آنها استفاده خواهد شد. سنندجی با اشاره به درخواست‌های بی‌شمار مدارس حومه تهران برای استفاده از اتوبوس‌های درون‌شهری به عنوان سرویس‌های دربستی گفت: سازمان اتوبوسرانی تهران تنها مجاز به خدمت‌رسانی در محدوده شهر تهران است و از آنجایی که اتوبوس‌های درون شهری توان تردد در خارج از شهر را ندارند، نمی‌توانیم به این درخواست مدارس عمل کنیم.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید