دستگیری 662 مخل نظم و امنیت عمومی طی 4 ماهه ابتدایی سال | اتاق خبر
کد خبر: 127879
تاریخ انتشار: 15 مرداد 1394 - 11:57
اتاق نیوز - فرمانده انتظامی تهران بزرگ از عملیات‌های ضربتی پلیس امنیت عمومی پایتخت، برای دستگیری 662 تن از مخلان نظم و امنیت عمومی در سطح شهر تهران خبر داد....
اتاق نیوز - فرمانده انتظامی تهران بزرگ از عملیات‌های ضربتی پلیس امنیت عمومی پایتخت، برای دستگیری 662 تن از مخلان نظم و امنیت عمومی در سطح شهر تهران خبر داد.
سرتیپ پاسدار حسین ساجدی نیا، فرمانده انتظامی تهران بزرگ، ضمن اشاره به دستگیری 662 تن از اراذل و اوباش و مخلان نظم عمومی طی چهار ماه ابتدایی سال 94 اظهار کرد: پلیس امنیت عمومی پایتخت با همکاری پلیس پیشگیری و یگان امداد ضمن اجرای چهار مرحله طرح موفق به دستگیری متهمان در این زمینه شده است. وی افزود: با توجه به اینکه برخورد با مخلان نظم عمومی از دغدغه‌های اصلی و مطالبات به حق شهروندان است، تیم‌های عملیاتی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، طی این مدت با شناسایی مناطق آلوده و پاتوق‌های اراذل و اوباش موفق شدند طی اجرای چهار مرحله عملیات، 662 متهم را بازداشت کنند. سردار ساجدی نیا با اشاره به اینکه این طرح‌ها از سری جدید عملیات‌های پلیس تهران بزرگ در سال 94 است، گفت: طی هماهنگی‌های انجام شده با مقام قضایی، تمامی متهمان پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی می‌شوند تا به جرایم آنها رسیدگی شود. رئیس پلیس تهران بزرگ همچنین اظهار داشت: در این عملیات ها 36 شرور سطح یک، 98 شرور سطح 2 و 528 شرور سطح سه پس از شناسایی بازداشت شده و به مراجع قضایی معرفی شده‌اند. این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: این علمیات‌ها با همکاری ماموران پلیس امنیت عمومی و پلیس پیشگیری پایتخت به صورت تلفیقی در چهار ماه ابتدایی امسال صورت گرفته است که طی آن 505 دستگاه خودرو و 2075 دستگاه موتورسیکلت نیز از متهمان توقیف شده است. سرتیپ پاسدار حسین ساجدی نیا در پایان ضمن تشکر از همکاری مستمر شهروندان در خصوص ارائه اطلاعات به پلیس پایتخت، گفت: اجرای این گونه طرح‌ها همچنان ادامه دارد و پلیس با مخلان نظم و امنیت عمومی برابر قانون برخورد خواهد کرد و به همین منظور شهروندان می‌توانند از طریق سامانه 110 و یا با مراجعه به نزدیکترین مرکز انتظامی پلیس پایتخت، شکایات و نظارت خود را ارائه دهند تا به آن رسیدگی شود.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید