روحانی: مشکلات پیش پای سرمایه گذاران داخلی و خارجی باید برداشته شود | اتاق خبر
کد خبر: 127928
تاریخ انتشار: 15 مرداد 1394 - 18:06
اتاق نیوز - رییس جمهور گفت: امروز باید مشکلات پیش پای سرمایه گذاران و فعالان بخش خصوصی برداشته شود و سرمایه گذاران داخلی و خارجی را جذب کنیم....
اتاق نیوز - رییس جمهور گفت: امروز باید مشکلات پیش پای سرمایه گذاران و فعالان بخش خصوصی برداشته شود و سرمایه گذاران داخلی و خارجی را جذب کنیم.
به گزارش خبرنگار مهر، پیش از ظهر پنجشنبه حجت الاسلام حسن روحانی در نشست با مدیران شهرستان های اسلامشهر، رباط کریم و بهارستان در سالن اجتماعات فرمانداری بهارستان با اشاره به نگاه ویژه دولت به موضوع اشتغال و تولید اظهار داشت: امروز وظیفه دولت آماده کردن بستر مناسب برای تولید و کار است. رییس جمهور افزود: مشکلات در زندگی گاهی عزت و پاکی را نیز تحت الشعاع قرار می دهد به همین خاطر هدف از سفر به شهرستان ها و استان های مختلف، بسترسازی مناسب برای اشتغالزایی و ایجاد کار است. وی ادامه داد: بسیاری از مشکلات مربوط به فقر است به همین خاطر توجه به موضوع تولید و اشتغال می تواند در جامعه رفاه را ایجاد کند و به افزایش معنویت در جامعه کمک کند. روحانی اضافه کرد: دولت یازدهم از کارآفرینان برای گسترش تولید حمایت می کند به همین خاطر کارآفرینان را به تلاش و کار بیشتر دعوت و از مدیران نیز می خواهیم کارها را تسهیل کنند. این مسئول در ادامه یکی از برنامه های دولت را جذب سرمایه گذاران و دعوت از بخش خصوصی عنوان کرد و گفت: امروز باید مشکلات پیش پای سرمایه گذاران و فعالان بخش خصوصی برداشته شود و سرمایه گذاران داخلی و خارجی را جذب کنیم. گفتنی است تکمیل پروژه هایی مثل بیمارستان ۴۰۰تختخوابی، ورزشگاه پنج هزار نفری، کمربند جنوبی، روشنایی جاده احمدآبادمستوفی و مسکن مهر، فاضلاب شهری و تصفیه خانه جنوب غربی استان تهران از جمله مطالبات مردم اسلامشهر در سفر رییس جمهور است. اجرای پروژه کمربندی اسلامشهر ـ رباط کریم، اجرای خط متروی تهران ـ پرند، توسعه و توجه به فاضلاب شهری رباط کریم، الحاق فرودگاه بین‌المللی حضرت امام خمینی(ره) به شهرستان رباط کریم، تکمیل و اتمام پروژه چمن مصنوعی ورزشگاه شهدای رباط کریم، نیمه‌تمام بودن پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب شهر جدید پرند و احداث بیمارستان فوق تخصصی ۲۰۰ تختخوابی از مطالبات مردم شهرستان رباط کریم محسوب می شود. گسترش شعاع سرزمینی شهرستان بهارستان، احداث کمربندی جنوبی، گسترش مسیرهای مواصلاتی در شهر صالحیه، حل مشکل کم آبی در بخش های مختلف شهرستان و حل مشکلات بهداشتی و درمانی نیز از انتظارات مردم بهارستان خواهد بود.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید