هواپیمایی آسمان به مسافران خسارتی پرداخت نکرد | اتاق خبر
کد خبر: 128086
تاریخ انتشار: 17 مرداد 1394 - 11:55
اتاق نیوز - باوجودی که پرواز یزد-تهران شب گذشته هواپیمایی آسمان با تاخیر ۷ ساعته انجام شد اما مسئولان این ایرلاین حاضر به پرداخت غرامت به مسافران نشدند....
اتاق نیوز - باوجودی که پرواز یزد-تهران شب گذشته هواپیمایی آسمان با تاخیر ۷ ساعته انجام شد اما مسئولان این ایرلاین حاضر به پرداخت غرامت به مسافران نشدند.
در حالی که براساس آئین نامه حقوق مسافر، شرکت‌‌های هواپیمایی در قبال تاخیرهای بالای ۴ ساعت باید به مسافران غرامت پرداخت کنند، اما برخی شرکت‌های هواپیمایی این آئین نامه را اجرایی نکرده و پاسخ روشنی هم به مسافران نمی‌دهند. براین اساس، پرواز شب گذشته هواپیمایی آسمان در مسیر یزد - تهران با تاخیر ۷ ساعته انجام شد و مسافران به جای ساعت ۲۲ و ۴۵ دقیقه در ساعت ۵ و ۳۰ صبح پرواز کردند اما در این بین، مسافرانی که برای پیگیری علت تاخیر و همین طور دریافت غرامت به مسئولان این شرکت هواپیمایی مراجعه کردند، پاسخ روشنی را از این مسئولان نگرفتند. یکی از مسافران این پرواز به خبرنگار مهر می‌گوید: یکی از مسئولان این ایرلاین در فرودگاه در مقابل اعتراض مسافران به عدم پرداخت غرامت، عنوان کرد که سایر شرکت‌‌های هواپیمایی هم این موضوع را اجرا نمی‌کنند، بنابراین شرکت آسمان هم پرداخت غرامت بابت تاخیر را اجرا نخواهد کرد. همچنین یکی دیگر از مسئولان این ایرلاین نسبت به وجود چنین آئین نامه‌ای ابراز بی اطلاعی کرد و گفت که چنین آئین نامه‌ای به شرکت‌های هواپیمایی ابلاغ نشده است.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید