بازارچه های مرزی قاچاق گازوئیل را کاهش دادند | اتاق خبر
کد خبر: 129057
تاریخ انتشار: 21 مرداد 1394 - 10:16
اتاق نیوز -سخنگوی شرکت پالایش و پخش فرآروده های نفتی گفت: راه اندازی بازارچه های مرزی فروش گازوئیل تا حد قابل توجهی موثر واقع شده و میزان قاچاق را کاهش یافته است....

اتاق نیوز -سخنگوی شرکت پالایش و پخش فرآروده های نفتی گفت: راه اندازی بازارچه های مرزی فروش گازوئیل تا حد قابل توجهی موثر واقع شده و میزان قاچاق را کاهش یافته است.

داوود عربعلی در خصوص کاهش مصرف و قاچاق سوخت گازوئیل گفت: در رابطه با تاثیر اجرایی شدن طرح پیمایش بر کاهش میزان قاچاق و مصرف گازوئیل هنوز زود است که قضاوت کنیم اما راه اندازی بازارچه های مرزی فروش گازوئیل تا حد قابل توجهی موثر واقع شده و میزان قاچاق را کاهش داده است.

وی در ادامه میزان سوخت باقی مانده 700 تومانی در کارت های سهمیه ای را حدود یک میلیارد لیتر عنوان کرد و افزود: بطور متوسط حدود 400 میلیون لیتر سوخت در ماه از کارت های سوخت برداشت شده که امیدواریم تا مهلت تعیین شده یعنی پایان شهریور کل سوخت باقی مانده مصرف شود.

عربعلی در خصوص سرانجام کارت های سوخت پس از اتمام مهلت استفاده از بنزین سهمیه ای نیز اظهار داشت: عرضه فرآورده همچنان از طریق کارت صورت می گیرد و هیچ تصمیمی در رابطه با جمع آوری کارت ها گرفته نشده است زیرا کارت ها محسنات زیادی دارد و ما نیز به مردم توصیه می کنیم که حتی المقدور برای سوخت گیری از کارت خودشان استفاده کنند زیرا اگر نیاز باشد که موضوعی را پیگیری کنند از این طریق راحتتر می توانند پیگیری کرده و مسئولان نیز پاسخگو خواهند بود.

منبع :ایلنا

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید