دستگاه قضا به ادعای ارتباط احمدی‌نژاد با امام زمان(عج) رسیدگی کند | اتاق خبر
کد خبر: 129456
تاریخ انتشار: 21 مرداد 1394 - 15:07
اتاق نیوز - عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری تاکید کرد: احمدی‌نژاد با طرح شکایت‌های گسترده خود از مسئولان دولت فعلی و رسانه‌ای کردن این شکایت‌ها فقط رد گم می‌کند و ت
اتاق نیوز - عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری تاکید کرد: احمدی‌نژاد با طرح شکایت‌های گسترده خود از مسئولان دولت فعلی و رسانه‌ای کردن این شکایت‌ها فقط رد گم می‌کند و تقاضای ما این است که قوه قضاییه در مورد تخلفات او و اطرافیانش وظیفه خود را به خوبی انجام دهد.
احمد کریمی‌ اصفهانی با اشاره به جلسات اخیر احمدی‌نژاد که به بهانه تبیین اندیشه‌های امام برگزار می‌شود، عنوان کرد: احمدی‌نژاد در موارد متعدد فرافکنی می‌کند به گونه‌ای که آنچه می‌گوید با آنچه در نیتش است، کاملا متفاوت است. وی افزود: به گواه وزرای دولت احمدی‌نژاد، او در سفرهای خود به شمال کشور گاهی از ماشین پیاده می‌شد و مدعی بود که امام زمان را در جنگل می‌بیند که به نظر من قوه قضائیه باید به این ادعاهای کذب رسیدگی کند. دبیر کل جمعیت اصناف و بازار تاکید کرد: فراموش نکردیم احمدی‌نژادی که امروز به بهانه تبیین اندیشه‌های امام راحل نشست‌هایی برگزار می‌کند در هشت سال ریاست‌جمهوری خود نشان داد تبعیت چندانی از راه امام و رهبری ندارد. وی ادامه داد: بیش‌ترین قانون‌گریزی در زمان دولت احمدی‌نژاد رخ داد چون او همیشه خود را از قانون و از ولایتبالاتر می‌دانست. به گونه‌ای که سه بار از سوی رهبری در مورد مشایی اخطار گرفت. به نظر من او تنها رئیس‌جمهوری بود که بی‌بند و باری خود را نسبت به ولایت نشان می‌داد.

عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به اینکه احمدی‌نژاد تلاش می‌کند تا با هزینه کردن از نام امام به اهداف خود برسد، گفت: همه به جز اطرافیان احمدی‌نژاد در صداقت او شک دارند. من معتقدم که وظیفه مجلس است که با دقت بررسی کند او چه تعداد قانون را زیر پا گذاشته است و آن را به صورت علنی به مردم اعلام کنند.

وی گفت: از سوی دیگر دستگاه قضا نیز نباید فراموش کند که احمدی‌نژاد تنها کسی بود که مفسدهای اطرافش را به عنوان خط‌ قرمز اعلام کرد و اجازه نمی‌داد آنها به دست قانون سپرده شوند. بنابراین هم‌اکنون قوای قضاییه و مقننه مسئولیت دارند به مردم بگویند احمدی‌نژاد چه راهی را رفت. در صورتی که این دو قوه در مورد مفاسد و تخلف‌های احمدی‌نژاد شفاف‌سازی نکنند، ممکن است احمدی‌نژاد دوباره با شیطنت‌های خود مردم را فریب بدهد. دبیرکل جمعیت اصناف و بازار گفت: حاضرم هرگاه قوه قضاییه از من بخواهد پاسخ اظهاراتم در مورد احمدی‌نژاد را بدهم چون معتقدم همه کسانی که در اطلاع‌رسانی تخلفات احمدی‌نژاد تعلل می‌کنند چه رسانه‌ها و چه مسئولان در این خصوص مسئول هستند. چون احمدی‌نژاد در تدارک است تا فضای جامعه را به نفع خود تمام کند این مساله وقتی مهم‌تر می‌شود که بدانیم او و اطرافیانش امکانات مالی برای تصاحب قوه مقننه را نیز در حد اعلا دارا هستند. کریمی‌اصفهانی با بیان اینکه احمدی‌نژاد 8 سال به جای ریاست جمهوری شعبده‌بازی کرد و همه را فریب داد، خاطرنشان کرد: او هم‌اکنون هم با طرح شکایت‌های گسترده خود از مسئولان دولت فعلی و رسانه‌ای کردن این شکایت‌ها فقط رد گم می‌کند و تقاضای ما این است که قوه قضاییه در مورد تخلفات او و اطرافیانش وظیفه خود را به خوبی انجام دهد.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید