اکثر جمهوری‌خواهان آمریکا "دونالد ترامپ" را نامزد اصلی حزب می‌دانند | اتاق خبر
کد خبر: 131904
تاریخ انتشار: 31 مرداد 1394 - 10:08
اتاق نیوز - یک نظرسنجی جدید نشان داد که اکثریت جمهوری‌خواهان آمریکا معتقدند که دونالد ترامپ، ملاک بزرگ آمریکایی و شخصیت محافظه‌کار، در انتخابات ریاست‌جمهوری 2016، ن...
اتاق نیوز - یک نظرسنجی جدید نشان داد که اکثریت جمهوری‌خواهان آمریکا معتقدند که دونالد ترامپ، ملاک بزرگ آمریکایی و شخصیت محافظه‌کار، در انتخابات ریاست‌جمهوری 2016، نامزد اصلی حزب جمهوری‌خواه خواهد شد.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از خبرگزاری شینهوا، براساس جدیدترین نظرسنجی موسسه راسموسن، حدود 57 درصد از جمهوری‌خواهان می‌گویند دونالد ترامپ احتمالا نامزد حزب جمهوری‌خواه می‌شود؛ این میزان دو برابر دو ماه قبل است که وی کمپین انتخاباتی خود را رسماً آغاز کرد. همچنین تنها 15 درصد از جمهوری‌خواهان گفتند که ترامپ احتمالاً نمی‌تواند از سایر نامزدهای حزب جمهوری‌خواه پیشی بگیرد که 14 درصد از مدت مشابه دو ماه قبل کمتر شده است. در این نظرسنجی همچنین مشخص شد که 49 درصد فکر می‌کنند ترامپ "احتمالاً" در نامزدی حزب جمهوری‌خواه پیروز می‌شود و نامزد این حزب خواهد شد. دو ماه از اعلام نامزدی وی برای شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، ترامپ با انتقادهای شدید کاندیداهای دیگر از احزاب مختلف به خاطر اظهارات شدیداللحنش درباره مهاجرت غیرقانونی مواجه شده است. البته نظرسنجی جدید ORC/CNN نشان داد که ترامپ در میان سایر کاندیداهای جمهوری‌خواهان در صدر قرار دارد و توانسته بیش از هر کاندیدای دیگری اعتماد حزب را به دست آورد.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید