پیروزی العربی در دربی ایرانی‌ها؛ گلزنی نوری و دژاگه | اتاق خبر
کد خبر: 301270
تاریخ انتشار: 19 آذر 1394 - 10:39
تیم فوتبال العربی قطر به همراه دژاگه مقابل مسیمیر که نوری را ترکیب خود دارد به پیروزی رسید و در دیداری دیگر یاران تیموریان مقابل الجیش پیروزی رسیدند.

اتاق خبر - تیم العربی که در این فصل اشکان دژاگه هافبک توانمند ملی‌پوش کشورمان را در ترکیب خود دارد، امشب برابر مسیمیر بحران‌زده که محمد نوری کاپیتان سابق پرسپولیس را ترکیب خود دارد، قرار گرفت. این دربی ایرانی‌ها در قطر با پیروزی 4بر یک یاران دژاگه به پایان رسید.

در این دیدار دژاگه 90 دقیقه برای تیمش بازی کرد توانست یکی از گل‌های تیمش را در وقت‌های اضافه به ثمر برساند. در مقابل نوری هم به عنوان کاپیتان تیمش 90 بازی کرد. در ابتدا بازی در دقیقه 2 داور او را با کارت زرد جریمه کرد. وی عملکرد خوبی داشت و توانست در دقیقه 89 یک از گل‌های خورده تیمش را جبران کند.

گل‌‌های العربی پائولینهو در دقیقه (52) ،بوعلام (67)، جونیورز( 82) و اشکان دژاگه(92) به ثمر رساندند.

یاران دژاگه با این پیروزی 23 امتیازی شدند و با دو پله صعود به در رده سوم قرار گرفتند. اما یاران نوری با این شکست کماکان در قعر جدول ماندند.

در بازی همزمان دیگر تیم ام‌صلال که آندرانیک تیموریان کاپیتان تیم‌ملی کشورمان را در ترکیب خود دارد، امشب مقابل الجیش قرار گرفت که این تیم را با نتیجه 3 بر 2 شکست داد.
پس از اینکه روزنامه‌های قطری در روزهای اخیر حرف و حدیث‌هایی مبنی بر رفتن کاپیتان تیم‌ملی کشورمان در فصل نقل و انتقالات زمستانی منتشر کردند، آندو برای تیمش 90 دقیقه بازی کرد و عملکرد خوبی داشت و ثابت کرد که یکی از مهره‌های کلیدی و تاثیر گذار تیمش است.

به گزارش فارس،گل‌‌های یاران آندو را سیلوا (8)، ساگبو(16) و جرمی(64) به ثمر رساندند. گل‌های الجیش را رشیدوف (75) و ریکاردو داسیلوا(78) زدند.
یاران تیموریان با این پیروزی شیرین 21 امتیازی شد و با یک پله صعود در رده پنجم قرار گرفتند.

منبع: طرفداری

نظرات
ADS
ADS
پربازدید