Gmail خود را از طریق Yahoo Mail کنترل کنید! | اتاق خبر
کد خبر: 301691
تاریخ انتشار: 21 آذر 1394 - 23:39
دو ماه پیش بود که Yahoo خبر از اضافه کردن سیستم third-party داد که از این طریق شما قادر خواهید بود تا هنگامی که در حساب Email خود به سر می برید به دیگر حساب های کاربری خود اگرچه این حساب مربوط به ارائه دهنده سرویس دیگری باشد دسترسی داشته باشید

اتاق خبر - خیلی از ما چند حساب ایمیل مختلف از Yahoo mail گرفته تا Gmail و Outlook داریم و حتما چک کردن هرکدام به صورت جداگانه کار دشواری است.یاهو جدیدا امکانی را فراهم کرده که شما از طریق سرویس ایمیل یاهو خود قادر خواهید بود تا به Gmail خود و سه سرویس دهنده ایمیل دیگر دسترسی داشته باشید و آن ها را کنترل کنید.

دو ماه پیش بود که Yahoo خبر از اضافه کردن سیستم third-party داد که از این طریق شما قادر خواهید بود تا هنگامی که در حساب Email خود به سر می برید به دیگر حساب های کاربری خود اگرچه این حساب مربوط به ارائه دهنده سرویس دیگری باشد دسترسی داشته باشید. اما بعد از انتشار این خبر یاهو تنها به پشتیبانی از Hotmail ، Outlook و AOL پرداخت.

اکنون بعد از دو ماه با این که Gmail بزرگترین رقیب Yahoo در این زمینه است اما یاهو ، Gmail را به سیستم third-party خود در نرم افزار ارسال ایمیل یا همان Mail app خود اضافه کرد که این کار بسیار قابل قدردانی است. به لطف این سیستم جدید شما قادر خواهید بود تا 200 نامه الکترونیکی آخر خود را مشاهده کنید. همچنین امکان دسترسی به آرشیو Gmail شامل فایل های پیوست وجود دارد.

همچنین در طول استفاده از سرویس Gmail خود در Mail app یاهو شما قادر به جستجو در لیست مخاطبین و حساب های کاربریتان هستید. همچنین سیستم هوشمندتری برای مدیریت مخاطبین در این نرم افزار جدید یاهومیل وجود دارد.

این قابلیت جدید هم اکنون برای  iOS و Android  و همچنین وبسایت اصلی Yahoo Mail  قابل دسترسی است.

منبع :  بروز رسانی

نظرات
ADS
ADS
پربازدید