حسین توکلی با قدرت به کارش ادامه می دهد | اتاق خبر
کد خبر: 301991
تاریخ انتشار: 23 آذر 1394 - 03:02
۱۳ وزنه بردار به اردوی آماده سازی المپیک دعوت شدند
جلسه کمیته فنی فدراسیون وزنه برداری با محوریت بررسی عملکرد تیم ملی بزرگسالان در رقابتهای جهانی آمریکا عصر امروز در فدراسیون برگزار شد ودر نهایت مقرر شد حسین توکلی همچنان به کار خود ادامه دهد.

جلسه کمیته فنی فدراسیون وزنه برداری با محوریت بررسی عملکرد تیم ملی بزرگسالان در رقابتهای جهانی آمریکا عصر امروز در فدراسیون برگزار شد ودر نهایت مقرر شد حسین توکلی همچنان به کار خود ادامه دهد.

 جلسه کمیته فنی فدراسیون وزنه برداری عصر امروز یکشنبه با حضور علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه برداری، حسین مقامی، دبیر فدراسیون، محمد نصیری، مشاورعالی فدراسیون و عضو کمیته فنی، محمد زهتاب، نصرالله دهنوی، رئیس کمیته فنی، مهدی عطاراشرفی، علی پاکیزه جمع، سجاد انوشیروانی، عبدالکریم پورکیان، جلیل امیری و همایون بسطامی به جهت بررسی عملکرد تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان در مسابقات جهانی آمریکا با حضور حسین توکلی، سرمربی تیم ملی، برگزار شد.

در این جلسه که بیش از ۵ ساعت به طول انجامید تمامی نقاط ضعف و قوت کادر فنی در رقابتهای هیوستون توسط تک تک اعضا به نقد درآمد تا سرمربی تیم ملی پاسخگوی عملکرد فنی خود و شاگردانش در این دوره از رقابتها باشد.

توکلی با قدرت به کار خود ادامه می دهد

کمیته فنی پس از نقد عملکرد فنی حسین توکلی و تیم همراهش از زوایای مختلف، وضعیت تیم ملی  را  در آمریکا خیلی صریح با سرمربی تیم ملی بررسی کرده و ضمن بازگو کردن تمامی نقاط ضعف و کمبودهایی که توکلی و شاگردانش در این دوره از رقابتها به نمایش گذاشتند، خواستار تغییر نگرش کلی در پاره ای از مسائل فنی تیم ملی بزرگسالان که در راه رسیدن به المپیک قرار دارد، شدند. در نهایت ریاست فدراسیون به همراه اعضا کمیته فنی پس از شنیدن صحبتهای حسین توکلی تصمیم به ابقای وی در سمت خود شدند. بر همین اساس توکلی همچنان به عنوان سرمربی تیم ملی وزنه برداری به کار خود با قدرت ادامه می دهد. البته کمیته فنی به صورت دوره ای در حین برگزاری اردوهای تیم ملی در فواصل مختلف ضمن رویت برنامه های فنی سرمربی تیم ملی، عملکرد وی را ارزیابی می کند.

اضافه شدن یک مشاور بلغاری به کادر فنی

علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه برداری، برای تقویت کادر فنی تیم های ملی در هر سه رده خصوصاً رده سنی بزرگسالان پیشنهاد اضافه شدن یک مشاور بلغاری با تجربه و کار کشته را در جلسه کمیته فنی مطرح کرد که در نهایت این پیشنهاد پس از بررسی فنی با اکثریت آرا به تصویب رسید. 

لازم به توضیح است، حضور این مشاور بلغاری تنها به منزله تقویت فنی تیم ملی و به روز تر شدن برنامه های آماده سازی وزنه برداران ملی پوش در هر سه رده سنی است.

۱۳ وزنه بردار به اردوی المپیکی تیم ملی دعوت شدند

حسین توکلی سرمربی تیم ملی وزنه برداری بابت برگزاری دور جدید تمرینات تیم ملی وزنه برداری اسامی ۱۳ وزنه بردار مطرح کشورمان را برای بررسی به کمیته فنی معرفی کرد که در نهایت پس از تایید فنی عملکرد این وزنه برداران توسط رئیس فدراسیون و اعضای کمیته فنی با صدور مجوز برای حضور آنها در اردوی المپیکی تیم ملی موافقت شد.

بر همین اساس اسامی دعوت شدگان به شرح زیر است:

۱-بهداد سلیمی
۲-بهادر مولایی
۳- کیانوش رستمی
۴- علی هاشمی
۵- سهراب مرادی
۶- محمدرضا براری
۷-کیا قدمی
۸-عماد باقری
۹- مهدی میرزایی
۱۰- ایوب موسوی
۱۱- وحید خدادادی
۱۲- یاسین باقری
۱۳- حامد مجیدی

همچنین حضور سعید محمدپور در تیم ملی به نظر قطعی پزشک متخصص در خصوص وضعیت نهایی آرنج مصدوم این وزنه بردار و شرایط آمادگی وی برای حضور و شرکت در اردوی تیم ملی بستگی دارد.

منبع: مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید