دولت تدبیر و امید به دنبال اقتصادی تولیدمحور و متکی بر صادرات باشد | اتاق خبر
کد خبر: 302763
تاریخ انتشار: 26 آذر 1394 - 05:53
معاون دبیرکل حزب اسلامی کار و کارگر:
معاون دبیرکل حزب اسلامی کار و کارگر گفت: دولت تدبیر و امید به دنبال اهداف اقتصادی تولیدمحور و متکی بر صادرات باشد.

معاون دبیرکل حزب اسلامی کار و کارگر گفت: دولت تدبیر و امید به دنبال اهداف اقتصادی تولیدمحور و متکی بر صادرات باشد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از خبرگزاری فارس حسن صادقی امشب در نشستی با نمایندگان حزب کار و کارگر استان گلستان اظهار کرد: یکی از دغدغه‎های اصلاح‎طلبان با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات این است که دچار اندیشه‎های خودشیفتگی مثل برخی از مقاطع تاریخی کشور نشوند.

معاون دبیرکل حزب اسلامی کار و کارگر ابراز داشت: اگر مشی اصلاح‎طلبان را دنبال کنیم این مشی گذشت، ایثار و حق را به اصلح دادن است و مش اصلاح‎طلبان گفتگویی است که ما را به نتیجه نزدیک می‌کند و با این رویکرد ما موفق هستیم و اما اگر هر یک از ما به دنبال سهم‎خواهی باشیم آن خودشیفتگی است و ما را از اهداف باز می‎دارد.

وی خاطرنشان کرد: شما مردم استان گلستان و شهر گرگان در واقع با تصمیمی که در انتخابات اتخاذ می‎کنید صرفا نماینده شهر خودتان را معرفی نمی‎کنید بلکه کسی را انتخاب می‌کنید که بعدها جامعه کارگری به آن باید ببالد و فضا را برای جامعه کارگری فراهم کند.

صادقی ابراز داشت: امروز ما از یک اقتصاد تولیدمحور و متکی به تولید فاصله گرفته‎ایم و برای خروج از چنین وضعیتی نیازمند این هستیم که مظلوم‎ترین دولت تاریخ انقلاب است اهداف تولیدمحور و متکی بر صادرات را دنبال کند.

معاون دبیرکل حزب اسلامی کار و کارگر با بیان اینکه دولت مظلومی که سفره خالی و خزانه خالی با بدهی 500 میلیاردی را تحویل آن دادیم باید بیندیشیم با چه مسائلی رو به رو است، گفت: سالانه دولت 47 هزار میلیارد تومان یارانه و 50 هزار میلیارد تومان حقوق خانواده دولت را پرداخت می‎کند و همچنین می‎بایست حدود 15 هزار میلیارد تومان نیز حقوق بازنشستگان را از صندوق منابع خود تامین کند.

صادقی ابراز داشت: باید معجزه‎ای اتفاق بیفتد که این دولت اینگونه بتواند با تدبیر و دوراندیشی کشتی سیاسی و اقتصادی که در این وضعیت قرار دارد را پیش ببرد و این کار دشواری است که دولت با آن رو به رو است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید