دولت به جای سیاسی کاری به بخش های تعاون و خصوصی بیشتر توجه کند | اتاق خبر
کد خبر: 303201
تاریخ انتشار: 28 آذر 1394 - 20:56
نماینده شهربابک در مجلس شورای اسلامی از بی توجهی های دولت به بخش تعاونی و خصوصی انتقاد کرد.
 
اتاق خبر: نماینده شهربابک در مجلس شورای اسلامی از بی توجهی های دولت به بخش تعاونی و خصوصی انتقاد کرد.
بنابراین گزارش، حسین فتاحی در پاسخ به این سوال که با توجه به ضرورت اختصاص بودجه به بخش تعاون، چرا گفته می شود که بودجه های این بخش با اسناد بالادستی مطابقت ندارد، گفت: وظیفه مجلس تصویب لوایح و طرح های دولت است و مجلس بر اساس لوایح رقم های پیشنهادی را کمی بالا و پایین می برد، از این رو هر گونه مشکلی به دولت برمی گردد.
وی افزود: درخصوص بودجه سال 94 ، مجلس وقت زیادی را برای بررسی آن گذاشت و پیشنهادهای دولت را بررسی کرد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه دولت باید قوانینی که در مجلس به تصویب می رسد را اجرا و آنها را پیگیری کند، تاکید کرد: دولت وظیفه خود را در این زمینه به خوبی انجام دهد.
این نماینده مجلس با بیان اینکه قانون بودجه سال 95 را در پیش رو داریم، گفت: دولت دقت لازم را در طرح لایحه بودجه 95 داشته باشد.
وی با انتقاد از سیاسی کاری های دولت، بیان داشت: دولت باید به اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی بیشتر توجه کرده و به بخش های تعاونی و خصوصی بیش از گذشته کمک کند.
فتاحی گفت: اکنون بسیاری از کارگاه های تولیدی دچار رکود و در حال ورشکستگی هستند و از این رو نیاز توجه بیش از گذشته دولت وجود دارد.
وی با اشاره به موضوع بودجه های استان ها از عدم پرداخت بودجه های استانی در سال 94 انتقاد کرد و گفت: پرداخت آن در پایان سال موجب حیف و میل شدن آن می شود.
منبع: اتاق تعاون ایران 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید