هدف نفت حضور در بین 4 تیم است | اتاق خبر
کد خبر: 303263
تاریخ انتشار: 28 آذر 1394 - 21:22
جمشیدی:
ملی‌پوش تیم بسکتبال نفت، کیفیت این فصل از لیگ برتر بسکتبال را مناسب ارزیابی کرد.

اتاق خبر: ملی‌پوش تیم بسکتبال نفت، کیفیت این فصل از لیگ برتر بسکتبال را مناسب ارزیابی کرد.

بنابراین گزارش، محمد جمشیدی درباره دیدار تیم نفت آبادان برابر پتروشیمی اظهار کرد: پتروشیمی تیم بسیار قدرتمندی است. آن‌ها 12 بازیکن آماده و کادر فنی خوبی دارند و به دنبال ادامه صدرنشینی‌شان در لیگ هستند. رقابت با این تیم آن هم در سالن خودشان همیشه دشوار است. من جو سالن ماهشهر را می‌شناسم و می‌دانم حریفان در آن سالن کار آسانی ندارند.

ملی‌پوش تیم نفت با اشاره به وضعیت این تیم گفت: ما هم به عنوان یک تیمی که می‌خواهیم جایگاهمان را ارتقا دهیم در این مسابقه به میدان می‌رویم. حریفمان قدرتمند است و باید با کمترین اشتباه رقابت کنیم. بین نفرات اصلی و بازیکنان جوانمان فاصله‌ای وجود دارد و همین موضوع در برخی مسابقه‌ها روی کارمان تاثیر گذاشته است. با اینکه سعی کرده‌ایم کمترین نوسان را داشته باشیم ولی خب در چند بازی اصلا خوب نبوده‌ایم و باخته‌ایم. با این حال در این دیدار به دنبال برد هستیم و امیدوارم مسابقه‌ای جذاب برگزار شود.

او با اشاره به دیدار قبلی نفت آبادان اظهار کرد: در این فصل تیم‌ها بسیار نزدیک هستند و جای هیچ اشتباه و غفلتی وجود ندارد. باید تمرکز بسیار زیادی داشته باشیم. برابر شهرداری اراک اگر برنده می‌شدیم واقعا به نفعمان بود و وضعیت متفاوت می‌شد اما خب همان غفلت و شاید تمرکز کم، باعث شد در این دیدار مغلوب شویم. البته شهرداری اراک را تیمی دست و پا بسته تصور نکنید. آن‌ها واقعا حریفی قدرتمند هستند و در ادامه تیم‌هایی را شکست خواهند داد که قدرت این تیم را اثبات خواهد کرد.

جمشیدی درباره ارزیابی خود از این فصل لیگ برتر بسکتبال گفت: لیگ خوبی داریم. همه تیم‌ها قدرتمند هستند و نزدیک به هم کار می‌کنند. وضعیت چند تیم بالای جدول را ببینید. هیچ تیمی حاشیه امنیت ندارد و سایه به سایه هم رقابت می‌کنند. همین موضوع نشان می‌دهد لیگ خوبی داریم.

او در پایان در برابر این پرسش که آیا نفت آبادان مدعی قهرمانی است؟ پاسخ داد: هدف ما در این فصل حضور در بین چهار تیم نخست است. باشگاه برنامه‌ریزی کرده تا به نیمه‌نهایی صعود کنیم. ما نیز برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنیم. پس از اینکه به هدف اولیه رسیدیم مطمئناً برای بهترین نتیجه می‌جنگیم اما اینکه بگوییم نفت آبادان مدعی قهرمانی است، نه؛ ما هدفمان حضور در بین چهار تیم اول لیگ است.

منبع: ایسنا 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید