نقش هرمیونی در نمایش «هری پاتر» به یک بازیگر سیاه‌پوست رسید | اتاق خبر
کد خبر: 303673
تاریخ انتشار: 12 دی 1394 - 00:02
یک بازیگر سیاه‌پوست نقش هرمیونی را در نمایش «هری پاتر و کودک نفرین شده» بر صحنه‌ی تئاتر لندن بازی خواهد کرد.

به گزارش اتاق خبر، تهیه‌کنندگان نمایش «هری پاتر و کودک نفرین‌شده» اعلام کردند که کار انتخاب بازیگران سه نقش اصلی این نمایش را به انجام رسانده‌اند. جیمی پارکر نقش هری پاتر بزرگسال، نوما دامزونی نقش هرمیونی و پل تورنلی نقش ران ویزلی را در این نمایش بازی خواهند کرد.

نمایشنامه‌ی این اثر را جک ثورن نوشته است و جان تیفانی کارگردانی نمایش را برعهده دارد. این نمایشنامه بر اساس داستانی از جی.کی رولینگ، جک ثورن و جان تیفانی خلق شده است و از جولای سال 2016 به صحنه خواهد رفت.

داستان این نمایش دو قسمتی 19 سال پس از پایان داستان کتاب هفت قسمتی «هری پاتر» اتفاق می‌افتد و در آن هری پاتر به عنوان کارمندی پرکار در وزارت سحر و جادو نشان داده می‌شود که ازداوج کرده و پدر سه فرزند است.

در این نمایش هری پاتر همچنان با گذشته‌ی خود دست به گریبان است و در همین حین کوچکترین فرزند او تقلا می‌کند تا بار میراث خانوداگی خود که هیچ گاه خواهانش نبوده را برزمین بگذارد. در حالی که گذشته و حال به شکل منحوسی با هم ترکیب می‌شوند این پدر و پسر می‌آموزند که برخی اوقات تاریکی از جایی که انتظارش را ندارید، پدیدار می‌شود.

دامزونی سال 1969 از پدر و مادری اهل آفریقای جنوبی در سوازیلند به دنیا آمد و در کودکی همراه با والدین خود به انگلیس مهاجرت کرد. او سال 2005 جایزه لارنس اولیویه را در رشته بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک نمایش از آن خود کرد.

خبرآنلاين به نقل از گاردین / 21 دسامبر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید