دعوت از زنان صاحبنظر و متخصص برای در انتخابات مجلس | اتاق خبر
کد خبر: 304316
تاریخ انتشار: 3 دی 1394 - 20:43
مولاوردی: فرصت طلایی را دریابید و در مجلس حضور یابید.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در پیامی "فرصت طلایی را دریابیم " از تمامی زنان صاحبنظر و متخصص که دارای شرایط اعلام شده برای داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی هستند و این توان و ظرفیت را در خود می بینند که وارد عرصه انتخابات شوند، خواست که تردید و دودلی را کنار گذاشته و با قائل شدن حق ثبت نام برای خود، به تکلیفشان عمل نمایند.

 به گزارش اتاق خبر و به نقل از ایسنا، متن پیام شهیندخت مولاوردی که در صفحه تلگرامی خود منتشر کرد، درپی می آید:"

ضمن تشکر از خانمهایی که در سراسر کشور قدم پیش گذاشتند و در انتخابات مجلس خبرگان رهبری ثبت نام کردند و خود را در معرض آزمون و ان شالله انتخاب قرار دادند، در این فرصت باقیمانده از خانمهایی که دارای شرایط اعلام شده برای داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی هستند و این توان و ظرفیت را در خود می بینند که وارد عرصه انتخابات شوند، انتظار می رود تردید و دودلی را کنار گذاشته و با قائل شدن حق ثبت نام برای خود، به تکلیفشان عمل نمایند.

 

بعضا تصور بر این است که مجلس و قوه مقننه چون با قانون سر و کار دارد بنابراین مجلس عمدتا جای حقوقدانان است که به نظر می رسد برداشت اشتباهی باشد. مجلس طبق اصل ٧١ قانون اساسی در عموم مسایل در حدود مقرر در قانون اساسی می تواند قانون وضع کند لذا به همان نسبت که به حضور حقوقدانان نیاز دارد به متخصصان تمامی رشته ها و نیز حضور نماینده و صدای مهندسان، معلمان، پزشکان، کارگران، هنرمندان، ورزشکاران و ... هم نیازمند است تا مجلسی کارآمد به معنای واقعی کلمه باشد روی سخنم با خیل عظیم خانمهای صاحبنظر و متخصص در تمام ساحات و حوزه های تخصصی در جامعه امروز ایران است تا این فرصت تاریخی را که چهار سال یکبار تکرار می شود مغتنم شمرده و با پیوستن به حرکتی که برای تشکیل مجلسی همزبان با ملت و همدل با دولت به راه افتاده دین خود را ادا نمایند. "

منبع: ایسنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید