حزب اعتدال و توسعه در خراسان جنوبی انتصابی نداشته است | اتاق خبر
کد خبر: 304639
تاریخ انتشار: 5 دی 1394 - 09:19
توضیحات کمیته اطلاع‌رسانی حزب اعتدال و توسعه
پیرو درج خبری با عنوان «دبیر و رئیس ستاد انتخاباتی جبهه اعتدال در خراسان جنوبی منصوب شدند» در دوم دی‌ماه 94 کمیته اطلاع‌رسانی حزب اعتدال و توسعه این انتصاب‌ها را تکذیب کرده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، پیرو درج خبری با عنوان «دبیر و رئیس ستاد انتخاباتی جبهه اعتدال در خراسان جنوبی منصوب شدند» در دوم دی‌ماه 94 کمیته اطلاع‌رسانی حزب اعتدال و توسعه این انتصاب‌ها را در توضیحاتی به شرح زیر تکذیب کرده است:

1- پیرو استعلام صورت گرفته از کمیته تشکیلات حزب٬ آقایان حسین طجرلو٬ رضا شمسایی و غلامعلی عرب‌خدایی هیچگونه رابطه تشکیلاتی با حزب اعتدال و توسعه ندارند، بنابراین تمامی عناوین حزبی به‌کار برده شده درباره نامبردگان در خبر مذکور تکذیب می‌شود.

2-هیچ یک از تشکل‌ها، انجمن‌ها و گروه‌هایی که تحت عناوینی مانند جبهه٬ ائتلاف و کانون با استفاده از واژگانی مانند اعتدال٬ اعتدالگرایان٬ توسعه٬ تدبیر و نظایر آن که پیش‌تر یا اکنون تشکیل شده و یا در آینده تشکیل شود در هیچ نقطه‌ای از کشور، ارتباطی با حزب اعتدال و توسعه نداشته و مورد تایید این حزب نیستند.

3-حزب اعتدال و توسعه به عنوان تشکلی قانونی از 16 سال پیش تلاش کرده است گفتمان اعتدال را در حوزه‌های مختلف اجتماعی٬ سیاسی و مدیریتی کشور ترویج کند. اکنون و در پی حماسه خرداد 92 این گفتمان بیش از هر برهه تاریخی دیگری مورد توجه آحاد ملت ایران قرار گرفته است. لذا دور از انتظار نیست که بویژه در آستانه انتخابات دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی٬ جمع کثیری از فعالان سیاسی در تلاش برای همراه کردن خود با این خواست اجتماعی باشند.

حزب اعتدال و توسعه که هیچگاه گفتمان اعتدال را در انحصار خود ندیده است با رویکردی مثبت به این روند می‌نگرد و امیدوار است این اظهارات لسانی این دسته از فعالان سیاسی محترم، تاکتیک انتخاباتی نبوده بلکه مقدمه‌ای برای گسترش و تعمیق هرچه بیشتر این گفتمان در فضای سیاسی کشور باشد.

حزب اعتدال و توسعه در عین حال از تمام کنش‌گران سیاسی ارجمند می‌خواهد ضمن رعایت اخلاق حسنه اسلامی و قواعد قانونی در استفاده از اسامی٬ شعارها و تبلیغاتشان به گونه‌ای رفتار کنند که امکان تمییز جریان‌های سیاسی و تفکرات متنوع موجود در جامعه برای مخاطبان فراهم شود.

خبرگزاری فارس براساس مستندات زیر که در اختیار این رسانه قرار گرفته بود اقدام به انتشار خبر کرده است:

نظرات
ADS
ADS
پربازدید