تشکیل کمیسیون بین‌الملل جوانان | اتاق خبر
کد خبر: 304885
تاریخ انتشار: 6 دی 1394 - 12:10
دبیر کمیسیون بین الملل جوانان گفت: کمیسیون بین‌الملل جوانان ذیل ستاد ملی ساماندهی امور جوانان تشکیل می‌شود.

اتاق خبر: روح الله مدبر افزود: قرار است برای نخستین بار بخش بین الملل جوانان وزارت ورزش و جوانان با رویکرد تخصصی به مشکلات جوانان بپردازد و تا حد امکان از ظرفیت‌های موجود در عرصه داخلی و بین المللی با همکاری جوانان در جهت تامین منافع ملی بهره ببرد.

بنا بر این گزارش به نقل از ایسنا؛ وی در ادامه گفت: کمیسیون بین الملل قرار است در این زمینه مصوباتی داشته باشد و پس از تایید از سوی معاون ساماندهی امور جوانان در ستاد ملی ساماندهی امور جوانان مطرح کند.

دبیر کمیسیون بین الملل وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه رئیس کمیسیون بین الملل نصرت الله تاجیک است، اظهار کرد: او از دیپلمات‌های با سابقه وزارت امور خارجه است. قرار است حدود هفت نفر به عنوان اعضای کمیسیون بین الملل انتخاب شوند که شامل دیپلمات‌های قدیمی، فعلی و استادان صاحبنظر در حوزه روابط بین الملل می‌شوند. آنان تصمیم می‌گیرند که با توجه به تجربه‌های گذشته و وضعیت کنونی بهتر است چه اقداماتی در زمینه بین الملل در حوزه جوانان انجام شود.

مدبر در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا همه فعالیت‌های بین‌المللی حوزه جوانان باید در کمیسیون بین الملل مصوب شود،گفت: در این کمیسیون نقاط قوت و ضعف عملیاتی کردن برنامه‌های بین الملل و ظرفیت‌های مغفول مانده بررسی و پیشنهاداتی درباره اقدامات آینده حوزه بین الملل جوانان وزارت ورزش و جوانان داده می‌شود.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید