ناصر تقوایی، محمود کلاری و مریم زندی داوران محله کودکی شدند | اتاق خبر
کد خبر: 305001
تاریخ انتشار: 11 دی 1394 - 16:48
شهرکتاب فرشته دومین دوره‌ جایزه فرشته در بخش مسابقه‌ عکس با موضوع محله کودکی را برگزار می‌کند.

به گزارش اتاق خبر، دومین دوره جایزه فرشته در دو بخش داستان کوتاه و عکس از ۵ دی ماه برگزار می‌شود. بعد از برگزاری نخستین دوره جایزه فرشته که سال گذشته در بخش داستان کوتاه برگزار شد و با معرفی برگزیدگانش در خردادماه امسال به کار خود خاتمه داد، دومین دوره این جایزه با اضافه شدن بخش عکس از پنجمین روز دی‌ماه کار خود را آغاز کرد. دومین دوره جایزه فرشته با موضوع «محله کودکی» برگزار می‌شود که براساس قوانین این مسابقه متولدین ١٢ بهمن ١٣۵٧ به بعد می‌توانند با ارایه عکس در آن شرکت کنند.

داوری بخش عکس جایزه فرشته بر عهده ناصر تقوایی، مریم زندی و محمود کلاری است که در ‌‌نهایت پس از بررسی آثار ارسالی به این دوره همزمان با روز اختتامیه آن‌که در اردیبهشت ١٣٩۵ برگزار می‌شود به ١٠ اثر برگزیده جوایزی اهدا خواهد شد.

قوانین این دوره از جایزه عکس فرشته عبارتند از: عکس‌ها باید با ابعاد ١۵٠ DPI و طول عکس ۴٠ سانتی‌متر و با فرمت jpg باشد در وب‌سایت جایزه فرشته به نشانی http: //jayezefereshteh. ir ثبت شود و تکمیل فرم ثبت‌نام آنلاین الزامی است. هر شرکت‌کننده در ‌‌نهایت می‌تواند با سه عکس در دومین دوره جایزه فرشته ثبت‌نام کند. مهلت ارسال آثار برای شرکت در این دوره از جایزه تا ١۵ فروردین ١٣٩۵ خواهد بود.

تعداد عکس حد اکثر هر نفر ۳ عکس با این حال از هر شرکت کننده ۱ عکس انتخاب خواهد شد. به علاوه در صورت کپی برداری یا استفاده از آثار دیگران عکس مورد نظر حذف خواهد شد. هم چنین عکس‌ها باید بعد از سال ۱۳۹۳ گرفته شده باشد و نباید در مسابقه دیگری شرکت داده شده باشند.

جوایز این دوره نیز به شرح ذیل است:

چاپ آثار ۱۰ نفر اول در کتاب دورهٔ بعد جایزه فرشته،برگزاری نمایشگاه عکس ۳۰ نفر برگزیده هیأت داوران هم زمان با روز اهدای جوایز.،جایزه منتخب هیأت داوران برای نفر اول: تندیس جایزه فرشته، لوح تقدیر، بن خرید شهرکتاب و مبلغ 20000000ریال جایزه نقدی.،جایزه ۱۰ نفر برگزیده هیأت داوران: لوح تقدیر، بن خرید شهرکتاب.شرکت کنندگان می‌توانند آخرین اخبار و اطلاعات در خصوص جایزه فرشته و مراحل داوری را از طریق وب سایت جایزه فرشته http: //jayezefereshteh. ir پیگیری کنند.

منبع:خبرانلاين

نظرات
ADS
ADS
پربازدید