بازی قابل قبولی ارائه ندادیم | اتاق خبر
کد خبر: 305341
تاریخ انتشار: 8 دی 1394 - 06:46
سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان:
سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان با بیان اینکه تیم تحت هدایتش بازی قابل قبولی ارائه نداده است گفت: ما تعطیلات نداریم و به هیچ بازیکنی اجازه مرخصی نمی دهیم.

اتاق خبر: سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان با بیان اینکه تیم تحت هدایتش بازی قابل قبولی ارائه نداده است گفت: ما تعطیلات نداریم و به هیچ بازیکنی اجازه مرخصی نمی دهیم.

بنابراین گزارش  محمدمهدی ایزدپناه شامگاه دوشنبه پس از پیروزی تیم بسکتبال شهرداری گرگان مقابل تیم شهرداری تبریز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: باتوجه به اینکه تیم حریف کمی از ما ضعیف تر بود موجب کاهش انگیزه در بین بازیکنان ما شد و در مجموع بازی قابل قبولی ارائه ندادیم.

ایزدپناه افزود: شرایط بازی ها به گونه ای است که در برخی بازی ها باید از بازیکنان نیمکت نشین هم استفاده کنیم و امروز از یازده بازیکن استفاده کردیم.

وی درباره استفاده از بازیکن بومی تیم شهرداری در این بازی گفت: امروز فرصت بیشتری پیدا کردیم که بازیکنان جوان مانند سعید صالحی را بیشتر محک بزنیم که وی امروز بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشت و نشان داد که می تواند زمان بیشتری در زمین بازی کند.

وی با بیان اینکه تیم شهرداری تبریز هم بازی خوبی انجام داد خاطرنشان کرد: ما برای برطرف کردن مشکلاتی که در این بازی داشتیم باید بیشتر کار کنیم.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان درباره بازی آینده مقابل تیم نفت آبادان در زمین حریف گفت: همانطور که می دانید نفت تیم قدرتمندی است اما در ۵، ۶ بازی اخیر نتایج خوبی نگرفته اما به این پیروزی نیاز داریم و با توان تمام به مصاف این تیم می رویم.

ایزدپناه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا در آستانه سال جدید میلادی به بازیکنان خارجی و مسیحی مرخصی می دهید یا خیر؟ گفت: ما تعطیلات نداریم و هیچ بازیکنی به مرخصی نمی رود.

گفتنی است؛ از هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر بسکتبال تیم شهرداری گرگان با نتیجه ۷۶ بر ۶۶ مقابل شهرداری تبریز رسید.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید