جهانگیری شنبه به وزارت نیرو می‌رود | اتاق خبر
کد خبر: 305637
تاریخ انتشار: 9 دی 1394 - 21:23
در نخستین ساعت آغاز روز کاری هفته آتی، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به وزارت نیرو می رود تا جلسه ای با وزیر نیرو و مدیران ارشد آب و برق کشور داشته باشد.

اتاق خبر: حدود سه هفته است که بحث انحلال وزارت نیرو با ارائه پیش نویس برنامه ششم توسعه از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی به هیئت دولت مطرح شده است.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ در این مدت اعلام موافق ها و مخالف های آشکار و پنهانی با این پیشنهاد صورت گرفت به طوری که حمید چیت چیان با صراحت مخالفت خود را با انحلال وزارت نیرو اعلام کرد و معاون اول رئیس جمهور نیز تأکید کرد که این مسئله در حال حاضر در حد یک پیشنهاد است و به عنوان رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، دستور بازنگری دوباره بر روی پیشنهادهای سازمان مدیریت و برنامه ریزی را صادر کرد.

صبح روز شنبه 12 دی ماه اسحاق جهانگیری به ساختمان اصلی وزارت نیرو می رود تا جلسه ای با وزیر نیرو و دیگر مدیران ارشد آب و برق کشور داشته باشد. هنوز مشخص نیست که این دیدار سرآغازی برای انحلال وزارت نیرو است یا تأکیدی بر ادامه فعالیت این وزارتخانه حیاتی که هم با جنبه های اقتصادی جامعه عجین شده و هم از ابعاد اجتماعی فعالیت آن بسیار حائز اهمیت است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید