برابر شهرداری ارومیه با نیمکت خالی به میدان رفتیم | اتاق خبر
کد خبر: 305672
تاریخ انتشار: 10 دی 1394 - 07:46
سرمربی تیم والیبال گوهر کویر زاهدان:
سرمربی تیم والیبال گوهر کویر زاهدان گفت: در دیدار با تیم شهرداری ارومیه بازیکن ذخیره ای روی نیمکت نداشتیم چرا که فقط با هشت بازیکن به میدان رفتیم و در صورت مصدوم شدن یکی از بازیکنان اصلی، یار جایگزین نداشتیم.

اتاق خبر: سرمربی تیم والیبال گوهر کویر زاهدان گفت: در دیدار با تیم شهرداری ارومیه بازیکن ذخیره ای روی نیمکت نداشتیم چرا که فقط با هشت بازیکن به میدان رفتیم و در صورت مصدوم شدن یکی از بازیکنان اصلی، یار جایگزین نداشتیم.

بنابراین گزارش خسرو مقدم عصر چهارشنبه پس از شکست 3 بر صفر تیمش برابر شهرداری ارومیه افزود: اغلب بازیکنان ذخیره ام دانش آموز هستند و به علت دور نماندن از درس و مدرسه نمی توانند در بازی های خارج از خانه، تیم را همراهی کنند.
وی اظهار کرد: عملکرد بازیکنانم در برابر تیم شهرداری ارومیه راضی کننده بود و به طور یقین در ادامه رقابتهای لیگ با کسب تجربیات بیشتر، روز به روز بهتر و کم اشتباه تر ظاهر خواهند شد.
مقدم گفت: تیم گوهر کویر زاهدان سابقه سه سال حضور در لیگ برتر را دارد ولی امسال به علت ورشکستگی اسپانسر نتوانست در حد و اندازه های یک تیم لیگ برتری باشد.
وی ادامه داد: امسال ما برای کاهش هزینه ها مجبور شدیم تمامی بازیکنان غیربومی را از تیم جدا کرده و به جای آن از بازیکنان جوان و نوجوان زیر 20 سال بومی استان سیستان و بلوچستان استفاده کنیم.
مقدم اضافه کرد: اگر به لیگ دسته یک هم سقوط کنیم، دوباره از هیچ تلاشی برای راهیابی به لیگ برتر کشور کوتاهی نخواهیم کرد.
به گزارش ایرنا، تیم شهرداری ارومیه در هفته پانزدهم رقابتهای لیگ برتر باشگاه های کشور با پیروزی مقابل تیم گوهر کویر زاهدان به طور موقت در صدر جدول قرار گرفت.
این دیدار به درخواست تیم والیبال گوهر کویر زاهدان و زودتر از موعد عصر چهارشنبه در سالن شش هزار نفری غدیر ارومیه برگزار شد و تیم شهرداری ارومیه با نتیجه 3 بر صفر بر میهمان خود پیروز شد.
تیم شهرداری ارومیه در هفته چهاردهم این رقابتها روز یکشنبه هفته آینده (13 در ماه) میزبان سایپا تهران است.
تیم گوهر کویر زاهدان بدون امتیاز در قعر جدول قرار دارد.

منبع: ایرنا 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید