هلاکت 250 تروریست داعش در غرب الرمادی | اتاق خبر
کد خبر: 306777
تاریخ انتشار: 16 دی 1394 - 09:58
250 تن از عناصر تروریستی «داعش» در حمله هوایی در غرب الرمادی به هلاکت رسیدند و بیش از یکصد دستگاه خودروی نظامی آنها نیز منهدم شد.

اتاق خبر- 250 تن از عناصر تروریستی «داعش» در حمله هوایی در غرب الرمادی به هلاکت رسیدند و بیش از یکصد دستگاه خودروی نظامی آنها نیز منهدم شد.

بنابراین گزارش یک منبع امنیتی در استان الانبار گفت: نیروهای امنیتی و رزمندگان عشایر امروز (سه شنبه) با پشتیانی جنگنده های ائتلاف بین المللی و هواپیماهای نظامی ارتش عراق و یگان توپخانه و گردان موشکی، چندین ستون از نیروهای داعش را در شهر «حدیثه» و منطقه «پروانه » در غرب الرمادی مورد حمله قرار دادند.
وی افزود: نقش اصلی حملات هوایی در این عملیات را جنگنده های ارتش عراق برعهده داشتند و در جریان آن ده ها خوروی عناصر داعش را بمباران کردند.
رئیس شورای فرمانداری حدیثه در استان الانبار امروز از بمباران هوایی عناصر داعش توسط جنگنده های عراق و نیروهای ائتلاف در نزدیکی حدیثه و منطقه پروانه و کشته شدن ده ها تروریست داعش و انهدام شماری از خودروهای آنها خبر داده بود.
نیروهای مردمی عراق به تازگی شهر الرمادی مرکز استان الانبار در 110 کیلومتری غرب بغداد را از کنترل گروه تروریستی داعش خارج کردند.
تروریست های داعش تابستان سال گذشته بخش هایی از شمال و غرب عراق را اشغال کرده و در این مدت، مرتکب جنایات هولناکی شدند.

منبع: ایرنا 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید