امیدوارم جام تختی به قطاری که به المپیک حرکت می کند کمک کند | اتاق خبر
کد خبر: 309244
تاریخ انتشار: 25 دی 1394 - 15:34
رسول خادم:
رییس فدراسیون کشتی امیدوار است جام تختی به قطاری که به سمت المپیک حرکت می‌کند، کمک کند.

رییس فدراسیون کشتی امیدوار است جام تختی به قطاری که به سمت المپیک حرکت می‌کند، کمک کند.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از تسنیم، رسول خادم رییس فدراسیون کشتی درباره سطح مسابقات روز نخست جام تختی اظهارداشت: با توجه به اینکه این رقابت‌ها به عنوان مرحله اول انتخابی تیم ملی در نظر گرفته شده است نفرات مورد نظر برای حضور در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی، مسابقات قهرمانی‌ آسیا، جام جهانی و تورنمنت‌های پیش‌رو گزینش خواهند شد.

وی افزود: تعداد محدودی هم در کشتی آزاد و هم در کشتی فرنگی از این رقابت‌ها برای مرحله نهایی انتخاب خواهند شد اما از نظر کیفیت و حضور چهره‌های مطرح داخلی سطح مسابقات قابل قبول بود و امیدواریم نتایج حاصل از این رقابت‌ها به قطاری که به سوی المپیک حرکت می‌کند کمک کند چرا که نتایج این مسابقات استارت بستن تیم المپیک خواهد بود.

رئیس فدراسیون کشتی درباره عدم حضور چهره‌های مطرح خارجی خاطرنشان کرد: با توجه به محدودیت‌ها و تنگناهای موجود حضور تیم‌ها و چهره‌های مطرح خارجی رضایت‌بخش نبود اما حضور چهره‌های مطرح داخلی رقابت را جدی‌تر کرده بود و به گرمای مسابقات افزوده بود.

رسول خادم درباره انتخاب نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا و جام جهانی تصریح کرد: از بین نفرات برتر این رقابت‌ها تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا انتخاب خواهد شد اما الزاماً نفرات اول عازم قهرمانی آسیا نخواهد شد البته ترکیب تیم آسیایی مطمئناً از بین نفرات جام تختی خواهد بود. با توجه به اینکه رقابت‌های جام جهانی بعد از مرحله نهایی انتخابی تیم ملی است ترکیب آن تیم بعد از مرحله نهایی انتخاب خواهد شد.

منبع: تسنیم

نظرات
ADS
ADS
پربازدید