مدیرعامل شرکت پتروشیمی اصفهان تغییر کرد | اتاق خبر
کد خبر: 309787
تاریخ انتشار: 27 دی 1394 - 14:59
همزمان با اجرای برجام و لغو تحریم‌ها و بازگشایی افق های جدید در زمینه صادرات محصولات پتروشیمی به کشورهای اروپایی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی اصفهان تغییر کرد.

اتاق خبر: به پیشنهاد صندوق بازنشستگی کارکنان کشوری و موافقت سایر سهامداران و هیات مدیره شرکت، یاسر ضیائی شیرکلائی به عنوان مدیرعامل جدید پتروشیمی اصفهان جایگزین حمید ستوده فر شد.

بنا بر این گزارش به نقل از ایسنا؛ شرکت سهامی پتروشیمی اصفهان اولین تولیدکننده محصولات آروماتیک در ایران است که در سال 1371 با هدف تولید بیش از 300 هزار تُن مواد آروماتیک شامل بنزین، تولوئن، پارازایلین و مخلوط زایلین با هدف صادرات به کشورهای بازار هدف به صنعت پتروشیمی کشور پیوست.

این گزارش می افزاید، ضیائی شیرکلائی، مدیرعامل جدید پتروشیمی اصفهان، در حال حاضر عضو هیات مدیره شرکت های پتروشیمی خراسان و ذوب آهن اصفهان بوده و پیش از این سابقه عضویت در هیات مدیره شرکت های تابعه شرکت ملی گاز، قائم مقامی بانک سرمایه و همچنین عضویت در هیات مدیره بانک کفالت تاجیکستان را در کارنامه خود دارد.

شرکت پتروشیمی اصفهان در 4 سال اخیر به علت واگذاری از سوی سازمان خصوصی سازی و بدهی پول خوراک به پالایشگاه اصفهان دارای مشکلات عدیده ای بوده است که در سال‌های اخیر ، قسمت اعظم این مشکلات حل شده است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید