لیست مظلومی واقعا سنگین بود/ الان نیاز به جذب بازیکن نداریم | اتاق خبر
کد خبر: 309824
تاریخ انتشار: 27 دی 1394 - 16:15
افشارزاده:
سایت باشگاه استقلال نوشت: مدیرعامل استقلال می‌گوید مشکلات تیمش به زودی حل می شود.

اتاق خبر - بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال بعد از جلسه با بازیکنان استقلال درباره مسائل مختلفی صحبت کرد.


ارزیابی از جلسه؟
صحبت‌های خوبی را مطرح کردیم. بالاخره بازیکنان هم حق دارند و قراردادی را امضا کردند و باید باشگاه بر اساس قرارداد مطالبات را پرداخت کنند. البته تا به امروز هم قول‌هایی به آنها داده شده، اما به خاطر این که اسپانسر نتوانسته حمایت‌های لازم را انجام دهد، ما هم نتوانستیم این مطالبات را پرداخت کنیم. امروز جلسه‌ای را با دکتر سجادی و همچنین وزیر ورزش و جوانان داشتیم و آنها هم تاکید داشتند که هر‌ چه‌ ز‌و‌د‌تر مشکل استقلالی‌ها حل شود. امروز به اینجا آمدیم و قول دادیم که در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکلات را حل کنیم.
اسپانسر؟
سبک دست، اسپانسر اول باشگاه بود، اما الان آقای شیرازی آمده و مبالغی را هزینه کرده است، با این حال ما یک نفر را می‌شناسیم که آن هم سبک دست است. اگر قرار باشد پولی به حساب بازیکنان واریز شود باید پول به حساب خزانه واریز و از آنجا به حساب بازیکنان واریز شود، زیرا دیوان محاسبات و همین طور سازمان بازرسی حساب‌ها را کنترل می‌کنند و باید پاسخگو باشیم.
لیست خرید استقلال؟
لیستی که در ابتدا پرویز مظلومی داده بود واقعا سنگین بود. به طور مثال اگر الان باشگاهی مهدی رحمتی یا آرش برهانی را بخواهد ما اجازه رفتن آنها را نمی‌دهیم. به همین منوال ما هم نمی‌توانستیم بازیکنان مذکور را جذب کنیم. من فکر می‌کنم الان نیاز به جذب بازیکن نداریم، زیرا بازیکنان جوانی که در اختیار داریم عالی هستند و ما با همین تیم به فینال جام حذفی رسیده‌ایم. امیدواریم که همین روند را ادامه دهیم و موفق شویم. من برای جذب نویدکیا با خودش هم صحبت کرده‌ام‌، ولی باشگاهش مخالفت کرد.
لیست دوم؟
لیست دوم هم به همین منوال است. هیچ باشگاهی بازیکنان شاخص و خوبش را به باشگاه دیگر نمی‌دهد. همان طور که ما امید ابراهیمی و خسرو حیدری را به باشگاه دیگری نمی‌دهیم.
مهدی کربلائی؟
من موافقت کردم و کارهای جدایی‌اش را نظری جویباری انجام داده است.
ناراحتی فتح‌الله‌زاده؟
من با فتح‌الله‌زاده تماس گرفته‌ام تا به او بگویم که قصد اهانت به کسی را نداشتیم، اما تلفنش خاموش بود و نتوانستم با او صحبت کنم. مطمئنا ما قصد اهانت به هیچ کسی را نداشتیم. بنای ما بر اساس احترام گذاشتن به دیگران است.
ورزشگاه شهید کاظمی؟
شهرداری دو ورزشگاه را به این دو تیم داده است. امروز هم جلسه‌ای را با دکتر سجادی و با حضور طاهری برگزار کردیم. قرار است فردا ساعت 10:30 با حضور اعضا بر اساس قر‌عه‌کشی مشخص شود کدام ورزشگاه به کدام باشگاه می‌رسد.
برجام؟
این پیروزی را به آقای روحانی، دکتر ظریف و ملت ایران تبریک می‌گویم و دستاورد بزرگی برای همه ما محسوب می‌شود.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید