اعزام هیات تجاری به کشور هند با هدف پیگیری استقرار صنایع IT در زنجان | اتاق خبر
کد خبر: 309912
تاریخ انتشار: 28 دی 1394 - 09:09
به همت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان هیاتی اقتصادی به سرپرستی مهندس انصاری استاندار محترم زنجان به ایالت های آندرا پرادش و تلنگانا در کشور هند اعزام گردید.

اتاق خبر- به همت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان هیاتی اقتصادی به سرپرستی مهندس انصاری استاندار محترم زنجان به ایالت های آندرا پرادش و تلنگانا در کشور هند اعزام گردید.

 در این هیات تعدادی از مدیران اجرایی استان و فعالین بخش خصوصی حضور داشتند .

شایان ذکر است اعزام این هیات به منظور شناسایی فرصتهای همکاری دوجانبه فی مابین ،آشنایی با تجربیات شهر حیدر آباد در توسعه فناوری اطلاعات و کامپیوتر، بهره مندی از فرصتهای سرمایه گذاری و همکاری مشترک در حوزه های مذکور صورت پذیرفت.

همچنین در طول این سفر فرصتی پیش آمد تا هیات زنجان به نمایندگی از کشور جمهوری اسلامی ایران در اجلاس توسعه سرمایه گذاری های  ایالت تلنگانا حضور یافته و ضمن کسب یک تجربه بین المللی،  در حاشیه آن با مقامات ارشد کشورهای مختلف دیدار و گفت و گو نماید .

امضاء تفاهم نامه همکاری اتاق بازرگانی زنجان با اتاق بازرگانی صنایع فدراسیون تلنگانا و آندرا پرادش در حیدر آباد بیان کننده اراده دو طرف به توسعه فعالیت های مشترک بوده و قطعا متضمن پایداری هرگونه راهبرد مشترک خواهد بود .

امیدواریم اکنون که چشم انداز جدیدی در فضای اقتصادی کشور طی روزهای آینده در عرصه بین المللی پدیدار شده بتوانیم با هم افزایی از فرصتها بهره مضاعف ببریم.

منبع: اتاق زنجان 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید