مرکز تجزیه و مبادلات پست، مرکز تجارت الکترونیکی می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 310096
تاریخ انتشار: 28 دی 1394 - 18:37
مدیر عامل پست گفت: با توجه به دارا بودن فضای مناسب، مرکز تجزیه و مبادلات باید به مرکز تجارت و کسب‌و‌کار الکترونیکی شرکت پست تبدیل شود.

اتاق خبر: حسین مهری در جلسه ارزیابی عملکرد استان تهران و مناطق پستی با اشاره به اینکه همسو با جهت‌گیری‌های جدید شبکه پستی ضروری است برنامه‌ریزی‌های خود را در جهت تغییر کسب‌و‌کار براساس مدل‌های تجارت الکترونیک B2BوB2C تعریف نماییم، گفت: با توجه به اینکه در حال گذار و پیاده‌سازی دولت الکترونیک و حتی موبایل هستیم و دولت درصدد است بسیاری از خدمات خود را در فضای مجازی عرضه کند قطعاً در آینده نزدیک بخش عمده‌ای از ترافیک این نوع خدمات از دست خواهد رفت.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ وی با اشاره به اینکه استان‌ها و مناطقی که به لحاظ ترافیک و درآمد با مشکل روبرو هستند، نگاه‌شان هنوز براساس مدل G2C است، خاطر نشان کرد: باید بپذیریم که دوران رونق این مدل تجارت دیگر به پایان رسیده و اگر نگرش خود را تغییر ندهیم مشکلات همچنان پابرجا خواهد ماند.

او از سرویس پست 193 به عنوان "تماس خدمت" نام برد و گفت: خدمات گوناگونی که از طریق این سرویس به شهروندان عرضه می‌شود به افزایش اعتبار شبکه و اعتماد مردم منجر شده و لازم است نسبت به توسعه هر چه بیشتر آن در استان تهران اهتمام کنیم.

مدیر عامل شرکت پست با بیان اینکه استان تهران با 50 درصد ترافیک - درآمد و 80 درصد اثرگذاری، الگوی پست کشور است افزود: توفیق پست استان تهران موفقیت کل شبکه را به دنبال خواهد داشت.

او با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری درباره پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: باید به گونه‌ای عمل کنیم که مشکلات اقتصادی کمترین تاثیر را در فرآیند کاری ما داشته باشد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید