نشست قائم‌مقام رادیو با مدیران صنعت بیمه کشور | اتاق خبر
کد خبر: 310218
تاریخ انتشار: 29 دی 1394 - 05:32
نشست مشترک معاونت صدا با مدیران صنعت بیمه کشور با حضور قائم‌مقام رادیو و جمعی از مدیران این رسانه با هدف بررسی راهکارهای افزایش تعامل و همکاری میان این دو مجموعه برگزار شد.

اتاق خبر- نشست مشترک معاونت صدا با مدیران صنعت بیمه کشور با حضور قائم‌مقام رادیو و جمعی از مدیران این رسانه با هدف بررسی راهکارهای افزایش تعامل و همکاری میان این دو مجموعه برگزار شد.

با حضور نورالدین جعفری قائم مقام رادیو و جمعی از مدیران این رسانه، نشست مشترکی با مدیران صنعت بیمه کشور با هدف بررسی راهکارهای افزایش تعامل و همکاری میان این دو مجموعه در سالن جلسات معاونت صدا برگزار شد.

جعفری در این جلسه مشترک گفت: کار و فعالیت در حوزه صنعت بیمه ارزشمند و تأثیرات گسترده اجتماعی به دنبال دارد. بر این اساس معرفی این صنعت به مردم و تشریح نقش و جایگاه آن در جامعه بسیار حائز اهمیت است.

قائم مقام معاونت صدا با بیان اینکه رادیو علاقه‌مند به همکاری با صنعت بیمه برای شناساندن ظرفیت‌های بیمه در حوزه های مختلف می‌باشد خاطرنشان کردند: رسانه رادیو مورد توجه و اعتماد مردم است و افزایش قابل توجه مخاطبان در یک سال اخیر بر اساس نظرسنجی های انجام شده، نشان‌دهنده اثرگذاری برنامه‌های این رسانه است.

وی در ادامه ضمن تأکید بر ضرورت توجه به نیازهای جامعه در ارتباط با پوشش‌های بیمه‌ای بر آمادگی معاونت صدا برای مشارکت در این زمینه و معرفی جایگاه، اهمیت و فعالیت‌های این بخش تأکید دارند.

در بخشی از این جلسه نیز مدیران صنعت بیمه کشور به معرفی عملکرد و جایگاه این صنعت در کشور پرداختند.

زندی، مدیر کل روابط عمومی بیمه مرکزی هم در این نشست با اشاره به لزوم توسعه فرهنگی صنعت بیمه کشور گفت: یکی از نهادهای تأثیرگذار در این حوزه رسانه ملی به ویژه رادیو است که انتظار داریم به عنوان یکی از متولیان توسعه فرهنگی کشور، جهت معرفی جایگاه تشریح عملکرد صنعت بیمه در کشور مساعدت و همکاری کند.

منبع: ایسنا 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید