تولد چهل و سه سالگی تئاترشهر با حضور تماشاگران | اتاق خبر
کد خبر: 311881
تاریخ انتشار: 5 بهمن 1394 - 17:23
مراسم بزرگداشت چهل وسومین سالگرد افتتاح مجموعه «تئاتر شهر» در ششمین روز از برگزاری جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با حضور تماشاگران برگزار می‌شود.

به گزارش اتاق خبر به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، مراسم بزرگداشت چهل وسومین سالگرد افتتاح مجموعه «تئاتر شهر» روز سه شنبه 6 بهمن بعد از اجرای اول نمایش « ازدواج آقای می سی‌سی‌پی» (اجرای اول ساعت 18) در ششمین روز از برگزاری جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر همراه با تماشاگران تئاتر در تالار اصلی این مجموعه برگزار می‌شود.

در این مراسم که به میزبانی مجموعه تئاتر شهر برگزار می‌شود، داریوش فرهنگ کارگردان و بازیگر پیشکسوت تئاتر کشورمان که از جمله هنرمندان فعال این مجموعه طی سال‌های گذشته به عنوان مهمان ویژه روی صحنه حضور پیدا کرده و همراه با تماشاگران در حرکتی نمادین تولد چهل و سومین سالگرد تاسیس این مجموعه را برگزار می‌کند.

مجموعه تئاتر شهر از جمله آثار ثبت شده در فهرست میراث ملی کشورمان است که هفتم بهمن ماه سال 1351 افتتاح شد. این در حالی است که نمایش «باغ آلبالو» اثرجاودانه آنتوان چخوف به کارگردانی آربی آوانسیان روز 23 بهمن ماه همان سال با بازی داریوش فرهنگ، سوسن تسلیمی، مهدی هاشمی، فهیمه راستکار، پرویز پورحسینی، صدرالدین زاهد، مهوش افشارپناه، هوشنگ توکلی، سیاوش تهمورس به عنوان اولین اثر نمایشی این مجموعه، در تالاراصلی روی صحنه رفت.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید