۵۸ هزار فقره نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی زنجان انجام شد | اتاق خبر
کد خبر: 312021
تاریخ انتشار: 5 بهمن 1394 - 22:34
رئیس مجمع امور صنفی استان زنجان:
رئیس مجمع امور صنفی استان زنجان گفت: طی ۱۰ ماه سال‌جاری ۵۸ هزار و ۸۴۴ فقره نظارت و بازرسی توسط مجمع امور صنفی زنجان انجام شده است.

اتاق خبر- رئیس مجمع امور صنفی استان زنجان گفت: طی ۱۰ ماه سال‌جاری ۵۸ هزار و ۸۴۴ فقره نظارت و بازرسی توسط مجمع امور صنفی زنجان انجام شده است.

رضا محمدی ضمن یادآوری اینکه طی ۱۰ ماه سال جاری ۵۸ هزار و ۸۴۴ نظارت از واحدهای صنفی استان زنجان انجام‌گرفته است، اظهار کرد: طی این بازه زمانی یک هزار و ۲۲۲ فقره پرونده تخلف تشکیل‌شده که ارزش ریالی آنها دو میلیارد و ۹۴۹ میلیون و ۶۵۴ هزار ریال برآورد شده است.

وی تعداد شکایات مردمی واصله به سازمان صنفی در ۱۰ ماه امسال را یک هزار و ۸۰۶ مورد، منجر به تخلف ۴۵۰ مورد و رضایت از شاکی را ۸۲۸ مورد عنوان کرد و اظهار داشت: بیشترین تخلفات در حوزه کالا است.

رئیس مجمع امور صنفی استان زنجان نداشتن پروانه کسب، عدم درج قیمت و نصب نرخ نامه، عدم صدور صورتحساب و گران‌فروشی را مهم‌ترین تخلفات در این مدت ذکر کرد و افزود: طی ۱۰ ماه سال جاری ۴۸۱ واحد صنفی متخلف شناسایی‌شده است.

محمدی گفت: این مجمع برای برقراری آرامش روحی و روانی مردم، نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی را در دستور ویژه‌ کاری خود قرار داده است.

وی از مردم استان خواست تا به‌محض برخورد با هرگونه تخلف از واحدهای صنفی، گزارشات لازم را به سازمان ارائه دهند و افزود: این سازمان در ماه محرم نظارت لازم را از واحدهای صنفی داشت.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید