پیروزی پتروشیمی در دربی تعیین کننده جنوبی ها | اتاق خبر
کد خبر: 312029
تاریخ انتشار: 6 بهمن 1394 - 00:33
هفته دوم لیگ بسکتبال؛
آخرین دیدار هفته بیست و دوم مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاههای کشور با پیروزی پتروشیمی و تثبیت صدرنشینی این تیم به پایان رسید.

اتاق خبر- آخرین دیدار هفته بیست و دوم مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاههای کشور با پیروزی پتروشیمی و تثبیت صدرنشینی این تیم به پایان رسید.

تیم های جنوبی پتروشیمی بندر امام و نفت آبادان برگزار کننده آخرین دیدار هفته بیست و دوم مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاههای کشور بودند که دقایقی پیش به پایان رسید.

در پایان این ۲۰ بازی شاگردان مهران شاهین تب در پتروشیمی بندر امام موفق شدند رقیب خود را با نتیجه ۷۸ بر ۶۴ شکست دهند. با کسب این پیروزی، پتروشیمی جایگاه خود در صدر جدول رده بندی را تثبیت کرد.

آبادانی ها در حالی نتیجه دیدار حساس امروز خود را واگذار کردند که در صورت کسب پیروزی، شانس صعود از رده دوم و قرار گرفتن در صدر جدول را بدست می آوردند.

در دیگر دیدارهای  این هفته از مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاههای کشور، تیم شهرداری گرگان برابر شهرداری اراک ۹۱ بر ۸۴ پیروز شد و تیم های تهرانی دانشگاه آزاد و شمیدور نیز به ترتیب با نتایج ۸۰ بر ۵۸ و ۷۱ بر ۵۶ برابر تیم های شهرداری تبریز و نیروی زمینی به برتری دست یافتند.

پايان ديدار تيم هاي پتروشيمي و نفت اما با بك اتفاق تاسف بار همراه بود چراكه بهنام يخچالي ملي پوش پتروشيمي توسط يكي از تماشاگران آباداني مصدوم شد. اين تماشاگر توسط وسيله اي كه به نظر مي رسد چاقو بوده به دست يخچالي آسيب زد طوري كه دست وي چند بخيه خورد.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید