دلیل قطع برق گسترده در تهران اعلام شد | اتاق خبر
کد خبر: 312611
تاریخ انتشار: 7 بهمن 1394 - 23:31
مانوری که قرار بود شرکت برق منطقه‌ای تهران برای سرویس و نگهداری تاسیسات خود برگزار کند، عامل اصلی قطع برق گسترده امروز در تهران بوده است!

اتاق خبر: معاون بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای تهران در توضیح دلیل قطع برق گسترده امروز در برخی مناطق تهران گفت: این مساله به دلیل ایجاد یک مانور در پست مصلی بود که 45 دقیقه به طول انجامید.

بنا بر این گزارش به نقل از ایسنا؛ فلاح  در خصوص مشکل پیش آمده در منطقه مصلی و اطراف آن اظهار کرد: در شرکت برق تهران، کرج و قم روزانه 50 مورد سرویس و نگهداری انجام می‌شود که امروز در عملیات تعمیر و نگهداری پست مصلی دچار مشکل و قطع برق شدیم.

وی با بیان این‌که این مساله در حین انجام یک مانور صورت گرفت، گفت: در این مانور سیستم دچار مشکل و در نهایت برق منطقه مصلی و اطراف آن قطع شد.

معاون بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای تهران ادامه داد: ساعت 11:20 مشکل در سیستم پست مصلی به وجود آمد و تا حدود ساعت، 12 پست آماده ورود به مدار شد.

به گفته فلاح اخباری که مبنی بر قطع شدن برق مناطق گسترده‌ای از تهران به مدت طولانی منتشر شده است صحت ندارد و این مساله تنها به مدت 45 دقیقه و ایجاد مشکل فنی در اجرای یک مانور بوده است.

اظهارات این مقام شرکت برق منطقه‌ای تهران درحالی مطرح شده که پیشتر برخی گزارش‌های مردمی از قطع گسترده و ناگهانی برق در نقاط متعدد تهران خبر میداد که در این خاموشی حتی چراغ های راهنمایی رانندگی هم از کار افتاده بودند. این درحالی است که معمولا مانورهای حوزه برق به گونه ای انجام می‌گیرد که برای زندگی شهری شهروندان اتفاق غیرمنتظره ای رخ ندهد.

برخی از مناطق تهران امروز صبح به طور همزمان با قطعی برق مواجه شدند، به طوری که گزارش شده است برق برخی مناطق تهران مثل منطقه 3، 9، 6 و 7 بنا به دلایل نامعلومی که از قبل هم اعلام نشده بود قطع شده است.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید