جزئیات اینترنت وای‌فای متمرکز | اتاق خبر
کد خبر: 313860
تاریخ انتشار: 12 بهمن 1394 - 14:37
چندی پیش مدیر کل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران از راه‌اندازی شبکه اینترنت وای‌فای (Wi-Fi) به طور متمرکز برای تلفن ثابت و همراه، برای نخستین بار در دو شهر کشور خبر داد.

اتاق خبر: تاکنون کشور از وای‌فای متمرکز برای تلفن ثابت و همراه برخوردار نبوده است اما در خبرها اعلام شد که شرکت مخابرات ایران به دنبال خرید تجهیزات برای راه‌اندازی این شبکه به طور متمرکز برای تلفن ثابت و همراه است و تاکنون بخشی از آن خریداری شده است.

بنا بر این گزارش به نقل از ایسنا؛ ورود این تجهیزات خریداری شده به کشور سبب توسعه و ارتقای وای‌فای می‌شود و امکان استفاده از آن را برای همه مردم ممکن می‌کند.

به گفته زارعیان شهرهای تهران، مشهد، قم و شیراز برای مرحله نخست اجرای این طرح در نظر گرفته شده است و انتظار می‌رود تا آخر امسال دست‌کم بتوان مراحل اجرای کار را در دو شهر به اتمام رساند.

به گفته او و بر اساس اطلاعات نشریه ارتباطات همچنین وای فای آفلودینک امکان تازه در دست راه‌اندازی است و هزینه‌های استفاده از این خدمت براساس تعرفه‌های مشخص شده از مردم دریافت خواهد شد.

بر این اساس شرکت مخابرات ایران قرار است در کنار سایر ارائه‌دهندگان وای‌فای این امکان را برای مردم سراسر کشور فراهم کند تا بتوانند به راحتی و در هر نقطه‌ای از آن برای انجام نیازهای خود استفاده کنند.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید