Performancing Metrics

16 میلیون آمریکایی هنوز به اینترنت پرسرعت سیمی دسترسی ندارند | اتاق خبر
کد خبر: 314289
تاریخ انتشار: 13 بهمن 1394 - 23:31
شرکت‌های سرویس دهنده اینترنت و جمهوری خواهان کنگره آمریکا، کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا را به علت انتشار گزارشی در مورد عدم دسترسی همه مردم آمریکا به اینترنت پرسرعت مورد انتقاد قرار داده‌اند.

اتاق خبر: در گزارش یاد شده تصریح شده که منظور از اینترنت پرسرعت سرعت دانلود حداقل 25 مگابیت بر ثانیه و سرعت آپلود حداقل 3 مگابیت بر ثانیه است. بر مبنای این تعریف 34 میلیون آمریکایی یعنی 10 درصد از جمعیت این کشور در مناطقی زندگی می کنند که به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارند.

بنا بر این گزارش به نقل از فارس؛ شرکت های سرویس دهنده اینترنت در آمریکا می‌گویند کمیسیون فدرال ارتباطات امریکا باید از تعرف قدیمی و استاندارد اینترنت پرسرعت استفاده کند که به معنای سرعت دانلود و آپلود 4 و 1 مگابیت بر ثانیه است. اما کمیسیون یاد شده می گوید استانداردهای موجود در جهان تغییر کرده و حتی اگثر چنین تعریفی را هم بپذیریم باز هم 16 میلیون آمریکایی به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارند و در اصل موضوع تغییری ایجاد نمی شود.

با توجه به مشکل مذکور کمیسیون فدرال ارتباطات امریکا و کنگره این کشور درصدد یافتن راه هایی برای تسهیل دسترسی همه مردم، حتی ساکنان نقاط دورافتاده و روستایی به اینترنت پرسرعت هستند.

گفتنی است 58 درصد از شهروندان آمریکایی که به خدمات 4 و 1 مگابیت دسترسی دارند آن را خریداری کرده اند و این رقم در مورد شهروندانی که به خدمات 10 و  1 مگابیت دسترسی دارند حدود 54 درصد است.

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید