برادر زاده ابوبکر البغدادی در شرق رمادی کشته شد | اتاق خبر
کد خبر: 314619
تاریخ انتشار: 15 بهمن 1394 - 09:55
ایرنا نوشت: شورای شهرستان خالدیه استان الانبار روز چهارشنبه از کشته شدن برادر زاده ابو بکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش و 8 تن از همراهان وی در حمله هوایی نیروهای عراقی در شرق رمادی خبر داد.

اتاق خبر - به گزارش پایگاه خبری سومریه نیوز، علی داود رییس شورای شهرستان خالدیه گفت: نیروی هوایی ارتش در در حمله ای، دادگاه به اصطلاح شرعی گروه تروریستی داعش در منطقه بوبالی در جزیره خالدیه در شرق رمادی را هدف قرار داد.


وی افزود: در جریان این حمله، ابو احمد السامرایی برادر زاده ابوبکر البغدادی سرکرده داعش و 8 تن از همراهانش کشته شد. به گفته این مقام عراقی، عادل البیلاوی فرمانده نظامی منطقه بوبالی نیز در این حمله کشته شد.
بر اساس این گزارش جنگنده های نیروی هوایی ارتش در راستای مقابله با تروریست ها، تاکنون بارها مخفیگاه های داعش را در استان الانبار و مناطق اطراف آن بمباران کردند که در اثر آن ده ها داعشی کشته یا زخمی شدند.
از سوی شاکر جودت رییس پلیس عراق نیز اعلام کرد که یکی از یگان های ارتش موفق شد دو کامیون حامل کمک های امدادی برای داعش در منطقه البوبدری فی سامرا را ضبط کنند.
وی افزود: یگان 18 ارتش نیز در جریان حمله ای موفق شد دو تن از مسئولان امنیتی داعش را در منطقه محمدی در شمال رمادی بازداشت کند.
جودت ادامه داد: نیروهای امنیتی همچنین تلاش تروریست ها برای نفوذ به منطقه العلم را ناکام گذاشتند و در جریان آن 6 داعشی از جمله یک انتحاری را در منطقه فتحه به قتل رساندند.
داعش از 19 خردادماه سال گذشته تاکنون بخش هایی از شمال و غرب عراق را اشغال و مرتکب جنایات زیادی در این کشور شده است.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید