Performancing Metrics

اصلاح‌طلبان منظورشان را از اصلاح مشخص کنند | اتاق خبر
کد خبر: 314689
تاریخ انتشار: 15 بهمن 1394 - 16:06
معاون شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور:
معاون سیاسی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با اشاره به اینکه اصلاح‌طلبان تاکنون نگفته‌اند که منظورشان از اصلاح چیست، گفت: هر چه دیده می‌شود فقط تخریب است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، ابوالقاسم علیزاده شامگاه امروز در مجمع بسیج پیشکسوتان استان همدان با اشاره به اینکه حق برخی از آیات قرآن بدون فهم سیاسی ـ اطلاعاتی ادا نمی‌شود، اظهار کرد: جرقه شروع انقلاب اسلامی در سال 42 با اسلام زده شد.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) به مردم عزت داد، تصریح کرد: باید ذلت و تحقیر زمان طاغوت برای جوانان و نوجوانان عنوان شود تا آنها نسبت به وضعیت آن دوران آگاه شوند.

معاون شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با بیان اینکه همه فتنه‌های دنیا ناشی از یک مثلث شوم است، خاطرنشان کرد: این مثلث شامل آمریکا، اسرائیل و انگلیس است.

وی با تحسین مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر تحریم‌ها و حملات و توطئه‌های دشمنان اسلام گفت: در نوشته‌های یک تحلیلگر برجسته آمریکایی آمده است که اظهار شگفتی دارد از اینکه چگونه نظام اسلامی سرپا مانده است و نوشته که یکی از این تحریم‌ها برای شکست هر ملتی کافی بود.

حجت‌الاسلام علیزاده با بیان اینکه مقام معظم رهبری شبیه‌ترین فرد به امام خمینی(ره) است، خاطرنشان کرد: امروز مقام معظم رهبری ترجمه مواضع و سیرت امام (ره) است.

وی با اشاره به اینکه برخی به اصطلاح خط امامی‌ها خود را طلبکار از انقلاب می‌دانند، بیان کرد: اینها شورای نگهبان را مورد هجمه قرار می‌دهند و انتظار دارند کسی از بیت امام (ره) از قانون عبور کند.

معاون سیاسی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با بیان اینکه امروز نتیجه مثلث شوم آمریکا، اسرائیل و انگلیس در منطقه مسلمان‌کشی است، افزود: یادمان هست در بحث سفارت عربستان چه بلوایی ایجاد شد اما سفارت جمهوری اسلامی را در صنعا با موشک می‌زنند و اتفاقی نمی‌افتد.

وی با اشاره به اینکه اصلاح‌طلبان تاکنون نگفته‌اند که منظورشان از اصلاح چیست، اظهار کرد: هر چه دیده می‌شود فقط تخریب است.

حجت‌الاسلام علیزاده بیان کرد: برخی به بهانه حضور حداکثری و اینکه تنور انتخابات باید داغ شود می‌گویند به همه افراد اجازه حضور داده شود.

وی در بخش پایانی سخنانش با اشاره به اینکه اوباما گفته است که برای انتخابات ایران برنامه دارد، افزود: ساکتین در برابر فتنه یعنی راضی به فتنه هستند، پس باید مراقب و هوشیار بود.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید