بلاک بری 200 کارمندش را اخراج می‌کند | اتاق خبر
کد خبر: 315236
تاریخ انتشار: 17 بهمن 1394 - 20:17
بلاک بری در اقدامی که نشانه تلاش برای تجدید قوای این شرکت برای حضور دوباره در بازار گوشی‌های هوشمند تلقی شده، قصد دارد 200 کارمند خود را در شعبه هایش در انتاریو و فلوریدا اخراج کند.

اتاق خبر: جان اس چن مدیر اجرایی بلاک بری قصد دارد این شرکت را به مجموعه ای تبدیل کند که بخش عمده ای از درآمد خود را از طریق فروش نرم افزار و خدمات به صاحبان مشاغل و دولت ها کسب می کند.

بنا بر این گزارش به نقل از فارس؛ او بارها اظهار داشته که بلاک بری به تولید و فروش گوشی های هوشمند هم ادامه خواهد داد، محصولی که بلاک بری را به نامی شناخته شده در بازار مبدل کرد. البته با توجه به ظهور رقبای فراوان مشخص نیست بلاک بری بتواند موقعیت شکننده فعلی خود را در بازار حفظ کند.

بلاک بری اظهار امیدواری کرده با کاهش نیروی کار بتواند بر کارآیی خود بیفزاید و فرصت های رشد تجاری خود را افزایش دهد. این شرکت در اقدامی بی سابقه سال گذشته گوشی جدیدی عرضه کرد که از سیستم عامل اندروید به جای سیستم عامل بلاک بری 10 استفاده می کرد.

در حالی که مدیر عامل بلاک بری ماه گذشته گفته بود این شرکت استفاده از سیستم عامل بلاک بری 10 را کنار نمی گذارد مشخص نیست چنین تصمیمی به معنای پایان کار سیستم عامل مذکور و روی آوردن به آندروید خواهد بود یا خیر.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید