افزایش 14 درصدی قیمت شست‌وشوی فرش | اتاق خبر
کد خبر: 315499
تاریخ انتشار: 18 بهمن 1394 - 18:11
رئیس اتحادیه قالی‌شویان گفت: مردم برای نظافت شب عید دقت داشته باشند که با قالی‌شویی‌های معتبر تماس بگیرند و امسال قیمت شست‌وشوی فرش نسبت به سال گذشته 14 درصد افزایش یافته است.

اتاق خبر: حمید محمدی در پاسخ به اینکه مردم باید چگونه از کیفیت قالی‌شویی‌ها مطمئن باشند، گفت: برای تماس با قالی‌شویی‌ها شماره تلفن این قالی‌شویی‌ها را از 118 یا روزنامه همشهری که با مجوز آگهی را چاپ می‌کند، تماس بگیرند و از تماس با تراکت‌هایی که در سطح خیابان پخش می‌شود، خودداری کنند، چرا که اکثر این موارد حتی مکان ثابتی برای پیگیری ندارند.

بنا بر این گزارش به نقل از فارس؛ وی در مورد نرخ شست‌وشوی فرش نیز گفت: امسال قیمت شست‌وشو نسبت به سال گذشته 14 درصد افزایش داشته، به طوری که اعلا‌شویی فرش ماشینی متری 4 هزار تومان و فرش دستباف از متری 6500 تا 11200 تومان تعیین شده است، البته خدماتی مانند لکه‌برداری، رفوکاری و حمل و نقل تعرفه خاص خود را دارد.

رئیس اتحادیه قالی‌شویان تهران همچنین به تعداد قالی‌شویی‌های مورد تائید اشاره کرد و گفت: 250 قالی‌شویی در سطح پایتخت مجوز دارند و در عین حال 150 قالی‌شویی بدون مجوز شناسایی شده‌اند که با آنها برخورد شده است.

محمدی بیشترین شکایت از قالی‌شویان را دریافت بیش از حد تعرفه برای شست‌وشو، پارگی و رنگ‌رفتگی فرش عنوان کرد و گفت: هموطنان در صورتی که در زمینه شست‌وشوی فرش با قالی‌شویی‌های معتبر چه از لحاظ کیفیت کار و چه از لحاظ نرخ با مشکلی مواجه شده‌اند، می‌توانند با شماره تلفن‌های 55637062 یا 55803113 اتحادیه قالی‌شویان تماس گرفته و شکایت خود را مطرح کنند، تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید