تولید برق از تجدیدپذیرها به ۲۳۲ مگاوات رسید | اتاق خبر
کد خبر: 315870
تاریخ انتشار: 19 بهمن 1394 - 19:57
معاون وزیر نیرو با بیان اینکه در دوران پساتحریم از ظرفیت های بین المللی برای توسعه انرژی های تجدیدپذیر بهره خواهیم گرفت، گفت: در حال حاضر ظرفیت بهره برداری شده تولید برق از انرژی های تجدیدپذیر ۲۳۲ مگاوات است.

اتاق خبر: هوشنگ فلاحتیان اظهار داشت: توسعه انرژی های تجدیدپذیر و افزایش سهم این انرژی ها در تولید برق کشور یکی از برنامه های اصلی در دست انجام صنعت برق است.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ وی افزود: از ابتدای دولت یازدهم تا امروز جلسات متعددی در ستاد وزارت نیرو برای هماهنگی سازمان ها و شرکت های زیرمجموعه و برنامه ریزی برای توسعه انرژی های تجدیدپذیر برگزار شده و در جلسات شرکت های خارجی که تمایل به سرمایه گذاری در ایران دارند، یکی از محورهایی که مطرح می شود همین ظرفیت های سرمایه گذاری روی انرژی های تجدیدپذیر است.

معاون وزیر نیرو با بیان اینکه در دوران پساتحریم از ظرفیت های بین المللی برای توسعه انرژی های تجدیدپذیر بهره خواهیم گرفت، گفت: در حال حاضر ظرفیت بهره برداری شده تولید برق از انرژی های تجدیدپذیر 232 مگاوات است که هدفگذاری کرده ایم این رقم تا پایان برنامه ششم توسعه 5 هزار مگاوات افزایش داشته باشد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید