داغ‌ترین‌ها درباره لیست‌های انتخاباتی | اتاق خبر
کد خبر: 315950
تاریخ انتشار: 19 بهمن 1394 - 20:43
18 روز تا انتخابات
انتخابات «تجدید قوای ملت و بیعتی تازه با اهداف انقلاب» است و حضور همگانی مردم در انتخابات ۷ اسفند، به عنوان خونی تازه، عزت و اقتدار ایران و نظام را بیمه می‌کند و اهداف دشمن حیله‌گر غدار را خنثی می‌کند.

انتخابات «تجدید قوای ملت و بیعتی تازه با اهداف انقلاب» است و حضور همگانی مردم در انتخابات ۷ اسفند، به عنوان خونی تازه، عزت و اقتدار ایران و نظام را بیمه می‌کند و اهداف دشمن حیله‌گر غدار را خنثی می‌کند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، رهبر انقلاب، انتخابات را تزریق روح و خون تازه و نفسی نو برای ملت و کشور خواندند و افزودند: ملت با استفاده از حق طبیعی خود، در موعدهای مقرر، به صحنه می‌آید تا تصمیم گیری کند چه کسانی از مسئولانی که قبلاً انتخاب کرده، بمانند یا بروند.

 

لیست انتخاباتی رهروان ولایت تا آخر هفته نهایی می‌شود

بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد در مجلس از نهایی شدن لیست انتخاباتی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در تهران و شهرستان‌ها تا آخر هفته جاری خبر داد و تاکید کرد: به طور حتم با افراد معتدل جریان‌های سیاسی ائتلاف خواهیم کرد.

 

قرار نگرفتن در لیست ائتلاف اصولگرایان قطعا به نفعم است

سیدمهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس گفت: از آقایانی که اسم بنده را در لیست انتخاباتی ائتلاف اصولگرایان قرار ندادند، تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی گفت: پس از قرار نگرفتن نام بنده در لیست انتخاباتی ائتلاف اصولگرایان، برخی دوستان بر حضور مستقل بنده اصرار دارند و برخی پیشنهاد حضور در لیست‌های دیگر را مطرح کرده‌اند که بنده نظر خود را به زودی اعلام می‌کنم.

 

وضعیت 30 نماینده فعلی تهران در انتخابات مجلس دهم

یک روز بعد از انتشار لیست ائتلاف اصولگرایان در تهران، وضعیت نمایندگان فعلی در انتخابات و مجلس بعدی روشن‌تر شده است، وضعیتی که بخشی از آن حکایت از بازماندن 3 نماینده اصولگرا از لیست ائتلاف دارد.

 

ما برای ارائه لیست نهایی منتظر آخرین وضعیت تأیید صلاحیت‌ها هستیم

محمدرضا عارف رئیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان اظهار کرد: شورای سیاست‌گذاری اصلاحات برای ارائه لیست نهایی خود در انتخابات منتظر آخرین وضعیت تأیید صلاحیت‌هاست و ممکن است این لیست با چند روز تأخیر نسبت به اصولگرایان لیست خود را ارائه کند.

وی در خصوص چگونگی انتشار لیست اصلاح‌طلبان، گفت: اصلاح‌طلبان لیستی خواهند داد تا مردم با خیال راحت بتوانند به همه آن لیست رأی دهند و تا چند روز آینده با توجه به اینکه اعلام شده ممکن است تعداد تأیید صلاحیت‌شدگان افزایش پیدا کند لیست خود را ارائه خواهیم کرد و چگونگی انتشار لیست و اجماع احتمالی با سایر جریان‌ها بماند برای زمانی که لیست اعلام عمومی شد.

 

لیست جبهه مستقلین 27 بهمن اعلام می‌شود

قدرتعلی حشمتیان رئیس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان اظهار کرد: با توجه به اینکه شورای نگهبان اعلام کرده است که نظر قطعی خود درباره داوطلبان انتخابات را روز 27 بهمن اعلام می‌کند لیست جبهه مستقلین و اعتدال‌گرایان نیز در همان روز اعلام خواهد شد.

 

تشکیل شورای اصلاح‌طلبان و اعتدال و توسعه در برخی از شهرستان‌ها

ابراهیم نکو نماینده اصولگرای مجلس گفت که در شهرستان‌های مختلف گروه‌هایی از حامیان دولت و اصلاح‌طلبان شکل گرفته است تا در نهایت یکی را از بین خود انتخاب کند با این هدف که مجلس بعدی مجلسی با مشی اعتدالی باشد.

وی افزود: قطعا ائتلاف بین اصلاح‌طلبان و اصول‌گرایان معتدل نزدیک به دولت امکان‌پذیر است و دور از ذهن نیست. البته آن دسته از افرادی که مشی اعتدالی داشته باشند در این ائتلاف جای می‌گیرند.

 

خبر تایید یا رد صلاحیت سیدحسن خمینی گمانه زنی است

اخبار منتشره در خصوص تایید یا رد صلاحیت سیدحسن خمینی صرفا گمانه زنی است.

 

مهلت 4 روزه کاندیداها برای تغییر حوزه انتخابیه

حیدر عالیشوندی فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان شیراز گفت: کاندیداهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی براساس قانون تا 21 بهمن ماه برای تغییر حوزه انتخابیه فرصت دارند.

وی گفت: براساس قانون هر کاندیدایی که قصد تغییر حوزه انتخابیه خود را دارد، باید تا 15 روز قبل از زمان اخذ رای، اقدام قانونی انجام دهد.

 

راهبردهای انتخاباتی اصلاح‌طلبان در گفت‌وگو با تابش

محمدرضا تابش نماینده اصلاح‌طلب مجلس راهبرد اصلاح‌طلبان را مشارکت فعال در انتخابات عنوان و خاطرنشان کرد: شاید محدودیت در تایید صلاحیت کاندیداهای اصلاح‌طلب موجب پوست‌اندازی در جریان اصلاحات شود و لیست این جریان در انتخابات آتی صرفا متکی به افراد معروف نباشد.

وی اظهار کرد: شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در ایجاد اجماع بین اصلاح‌طلبان برای رسیدن به یک لیست بسیار موفق عمل کرده و شاید هیچ وقت این توفیق برای اصلاح‌طلبان به دست نیامده است . البته تدوین دستورالعمل‌ها و بحث‌های کارشناسی در این مورد بسیار کارساز و موثر بوده است.

 

انتخابات خبرگان با یک نامزد انتخاباتی اصلح نیز برگزار می‌شود

حجت‌الاسلام علی قابل،رئیس دفتر رسیدگی و نظارت شورای نگهبان استان قزوین خاطرنشان کرد: اینکه تعداد افراد بهتر است بیش از تعداد کرسی‌های انتخاباتی باشد، امری پسندیده و عرفی است؛ چراکه در این صورت انتخابات شکل رقابتی پیدا خواهد کرد؛ اما قانونی برای اینکه قطعاً تعداد افراد بیش‌تر از کرسی‌ها باشد نیست و طبق قانون با یک کاندیدای تأیید صلاحیت شده نیز انتخابات برگزار خواهد شد.

 

حضور پررنگ مردم در انتخابات موجب به حاشیه رفتن افراطیون می‌شود

غلامرضا ظریفیان فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت:‌ تجربه ثابت کرده است که هر چه مردم برای حضور در انتخابات تشویق شوند و حضور آن‌ها پررنگ‌تر باشد، تصمیمات واقع بینانه‌تری در انتخابات اتخاذ می‌شود.

وی با اشاره به این‌که «اصلاح‌طلبان از قبل پیش‌بینی رد صلاحیت‌ها را داشتند» اظهار کرد: درانتخابات پیش رو اصلاح‌طلبان مردم را به حضور پرشور در انتخابات تشویق می‌کنند.

 

صلاحیت 24 نامزد در حوزه انتخاباتی ساری تایید شد

احمد حسین‌زادگان فرماندار ساری گفت: 24 نامزد در حوزه انتخاباتی ساری - میاندرود تائید صلاحیت شدند.

وی اظهار کرد: بیست و هفتم بهمن‌ماه زمان اعلام قطعی اسامی نامزدها به مراکز حوزه‌های انتخابیه توسط وزارت کشور است و نامزدهای انتخابات می‌توانند از 29 بهمن تا پنجم اسفندماه نسبت به تبلیغات انتخاباتی اقدام کنند.

 

مشارکت مردم در انتخابات در ابعاد بین‌المللی به ایران کمک می‌کند

علیرضا خجسته‌پور مسئول واحد ارتباطات جامعه اسلامی مهندسین معتقد است که مشارکت در انتخابات می‌تواند در ابعاد مختلف بین‌المللی به ایران کمک کند.

وی افزود: هر دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری مهم و سرنوشت‌ساز هستند و نقش مهمی در تعیین سرنوشت کشور دارند.

 

بیانیه انتخاباتی نظام پزشکی و 10 درخواست از مجلس دهم

سازمان نظام پزشکی نیز ضمن دعوت از آحاد ملت برای حضور پرشور در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، با توجه به اهمیت مقوله سلامت و نقش مهم قانونگذاری، بیانیه انتخاباتی صادر کرد.

 

مشارکت در انتخابات، ضریب امنیت سرمایه‌گذاری را افزایش می‌دهد

حجت‌الاسلام موسی احمدی نماینده مردم دیر و کنگان در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات گفت: هر اندازه مشارکت در انتخابات بیشتر باشد ضریب اطمینان سرمایه گذاری بالا می‌رود.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید