بسترسازی حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی در سمنان | اتاق خبر
کد خبر: 316352
تاریخ انتشار: 21 بهمن 1394 - 11:28
فرماندار سمنان خواستار شد
فرماندار سمنان خواستار بسترسازی حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی در سمنان در دو انتخابات آتی شد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از روابط عمومی فرمانداری سمنان،‌ سیدعباس دانایی در نخستین دوره آموزش نمایندگان فرماندار در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه که با حضور 200 نفر در سالن تئاترشهر فرهنگسرای کومش سمنان برگزار شد، با بیان وظایف و اهمیت نقش نمایندگان فرماندار در شعبه‌های اخذ رأی در تضمین و سلامت انتخابات، رعایت کامل قانون را از مهم‌ترین وظایف نمایندگان فرماندار برشمرد و خواستار تعامل مناسب با اعضای شعبه در روز انتخابات در شعب اخذ رأی شد.

دانایی رعایت پوشش اسلامی، صدق در گفتار و رعایت متانت را مبنای اجرای کامل قانون و از ویژگی‌های دست‌اندرکاران و مجریان انتخابات دانست.

رئیس هیأت اجرایی مرکز حوزه انتخابیه شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه بیان داشت: بسترسازی حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی با تعامل و همکاری همه عوامل اجرایی و بخش‌های نظارتی و اجرایی و بازرسی محقق خواهد شد.

دانایی با اشاره به اینکه نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رأی اختیارات فرماندار را داشته و می‌طلبد تا تعامل آنان با اعضای نظارت و باز‌رسی و اعضای شعبه قابل توجه باشد، افزود: آشنایی به قوانین و آیین‌نامه‌های انتخاباتی توسط نمایندگان فرماندار ضروری است.

رئیس حوزه استان در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: انتخابات یک امر بسیار حساس برای کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و دشمنان نظام در تمام مراحل به دنبال آسیب به انتخابات و کاهش مشارکت مردم در انتخابات هستند.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید