لیست اصولگرایان نباید شکسته شود | اتاق خبر
کد خبر: 316371
تاریخ انتشار: 21 بهمن 1394 - 13:19
ولایتی در جمع خبرنگاران:
رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به لیست واحد اصولگرایان برای انتخابات آتی مجلس گفت: اصولگرایان نباید این لیست را بشکنند و باید همه اتفاق نظر داشته و از بیان مطالب اختلاف‌آمیز پرهیز شود.
به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری میزان، علی اکبر ولایتی عصر امروز پس از دیدار با تعدادی از مسلمانان آمریکا در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: سالگرد سی و هفتمین پیروزی انقلاب اسلامی مطمئناً بهتر از سال‌های گذشته و با حضور پر شورتر مردم برگزار خواهد شد.
 
وی افزود: مردم انقلاب اسلامی را متعلق به خودشان می‌دانند و در سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب با حضوری باشکوه، وفاداری خودشان را به انقلاب و رهبر معظم نشان خواهند داد.
 
 
رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به سخنان مقامات عربستان سعودی مبنی بر حمله زمینی به سوریه گفت: این حرف نوعی شعار دادن است که بعضی‌ها در کشورهای منطقه نسبت به بیان آن عادت کرده‌اند، این حرفها جز یک تبلیغات بی اثر نیست.
 
ولایتی تاکید کرد: مردم و دولت سوریه در طول این 5 سال در برابر هرگونه تهاجم ایستادگی کردند و امروز مقاوم تر از گذشته در برابر هرگونه تهاجمی خواهند ایستاد.
 
وی در رابطه با همکاری ایران و روسیه اظهار داشت: همکاری‌های تهران و مسکو، همکاری‌های دو جانبه و منطقه‌ای بوده و این همکاری‌ها افزایش خواهد یافت و همکاری‌های اخیر بین دو کشور صاحب قدرت در منطقه در مقابله با تروریست‌ها بیشتر می‌شود.
 
ولایتی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه لیست اصولگرایان برای حضور در انتخابات آتی مجلس را چگونه ارزیابی می‌کنید تاکید کرد: طبیعی است که اصولگرایان برای حضور در انتخابات آتی مجلس لیستی واحد داشته باشند. البته نباید این لیست را بشکنند و همه باید اتفاق نظر داشته باشند و چیزی هم که موجب اختلاف می‌شود توسط کسی یا اشخاصی بیان نشود.
نظرات
ADS
ADS
پربازدید