انتخابات پیش رو در امنیت کامل برگزار می شود | اتاق خبر
کد خبر: 316673
تاریخ انتشار: 22 بهمن 1394 - 16:36
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان:
فرمانده سپاه بیت المدس استان کردستان گفت:انتخابات شورای اسلامی و خبرگان رهبری در هفتم اسفند ماه با امنیت کامل برگزار می شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، سردار محمد حسین رجبی ظهر چهارشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در کردستان اظهار داشت: نیروهای مسلح در کنار مردم همیشه در صحنه بار دیگر امنیت و شکوه انتخابات را به نمایش می گذارند.

وی افزود: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته در این حوزه نیروهای مسلح استان با تمام توان و قدرت امنیت انتخابات را تضمین می کنند تا مردم به راحتی بتوانند به نماینده مورد نظر خود رای دهند.

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با اشاره به این مطلب که مشارکت گسترده و با شکوه از جمله تاکیدات رهبر معظم انقلاب در انتخابات پیش رو است، بیان کرد: انتظار می رود هر فرد و ارکانی با توجه به وظیفه محوله در راستای تحقق تاکید رهبر گام بردارند.

رجبی یادآور شد: خوشبختانه استان مرزی کردستان با تعامل پلیس و مردم در حال حاضر یکی از امن ترین استان های کشور است و از این در انتخابات نیروهای مسلح و خانواده های آنها در کنار مردم برای برگزاری هر چه باشکوه تر انتخابات گام بر می دارند.

وی ادامه داد: علاو بر برگزاری با شکوه انتخابات مردم و مسئولین راهپیمایی ۲۲ بهمن را پیش رو دارند و انتظار می رود آحاد جامعه در کنار مسئولان و نیروهای مسلح حماسه ای دیگر را خلق کنند.

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: خوشبختانه امروز به برکت انقلاب اسلامی ایران بهتری جایگاه را در منطقه دارد و نیروهای مسلح هم به رشد و بالندگی لازم رسیده اند.

رجبی اظهار داشت: خوشبختانه امروز نیروهای مسلح در کنار یکدیگر و آحاد جامعه تعامل و همکاری لازم را در مقابله با دشمن و حفاظت از مرزهای کشور بر عهده دارند.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید