بازگشت ایرج نوذری به تئاتر | اتاق خبر
کد خبر: 317027
تاریخ انتشار: 24 بهمن 1394 - 01:05
بازیگر معروف سینما و تئاتر که این روزها کمتر‌ شاهد حضورش در فیلم‌ها و تئاترهای اکران شده هستیم بعد از ایام عید با نقش‌آفرینی در یک تئاتر جدید به سینمای ایران برمی‌گردد.

بازیگر معروف سینما و تئاتر که این روزها کمتر‌ شاهد حضورش در فیلم‌ها و تئاترهای اکران شده هستیم بعد از ایام عید با نقش‌آفرینی در یک تئاتر جدید به سینمای ایران برمی‌گردد.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از تسنیم، ‌ایرج نوذری در حاشیه همایش زمستانی سرعین در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: هم‌اکنون برای اجرای تئاتر جدید در کشور دو پیشنهاد به من داده شده است که انتظار می‌رود در سال آینده در این تئاتر به اجرا مشغول شوم که به طور یقین بعد از دوری ممتدی که از این حوزه داشتم کمی شرایط برای من سخت خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه قرار است بعد از ایام عید در فیلم جدید نیز با کاراکتر متفاوت و جدیدی به عهده داشته باشم، افزود: هدف من از حضور در سینما و تئاتر جلب رضایت مردم و خوشحالی علاقه‌مندان در سراسر ایران است که این کار به من دلگرمی خاصی می‌بخشد.

بازیگر معروف سینما و تئاتر بیان کرد: از اینکه امروز در جشنواره زمستانی سرعین حضور یافتم بسیار خوشحال هستم چرا که حضور علاقه‌مندان از نقاط مختلف ایران در این جشنواره من را بسیار حیرت زده کرد و از برگزارکنندگان این جشنواره نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

نوذری اظهار کرد: شهرستان سرعین یک منطقه بکر و نمونه در کشور محسوب می‌شود که جاذبه‌های گردشگری و توریستی طبیعی فوق‌العاده‌ای دارد و من از مردم ایران می‌خواهم که در هنگام سفر به اردبیل شهرستان سرعین را فراموش نکنند.

وی تصریح کرد: مواد غذایی و لبنیاتی شهرستان سرعین نیز کاملا طبیعی بوده که این امر یک امتیاز مثبت برای حضور گردشگران داخلی و خارجی در این شهرستان است و من از اینکه امروز در کنار مردم مهمان‌دوست و خونگرم سرعین و استان اردبیل بودم بسیار خوشحال هستم.

منبع: تسنیم

نظرات
ADS
ADS
پربازدید