۳۸۸۲ واحد مسکونی پروژه مسکن مهر در اردبیل به بهره‌برداری رسید | اتاق خبر
کد خبر: 318031
تاریخ انتشار: 27 بهمن 1394 - 05:52
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: امروز افتتاح و بهره‌برداری ۳ هزار و ۸۸۲ واحد مسکونی پروژه مسکن مهر در سطح استان اردبیل به انجام رسید.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: امروز افتتاح و بهره‌برداری ۳ هزار و ۸۸۲ واحد مسکونی پروژه مسکن مهر در سطح استان اردبیل به انجام رسید.

به گزارش اتاق خبر به نقل از قطره؛ خلیل محبت‌خواه بعد از ظهر امروز در مراسم افتتاح واحدهای مسکونی پروژه‌های مسکن مهر که در شهرک نیایش اردبیل برگزار شد اظهار داشت: امروز شاهد این هستیم که 3 هزار و 882 واحد مسکونی پروژه مسکن مهر در سطح استان اردبیل افتتاح و بهره‌برداری می‌شود که امیدواریم مابقی پروژه‌های مسکن مهر در سطح استان نیز هرچه زودتر تکمیل و افتتاح شوند.

وی بیان کرد: در کنار افتتاح این واحدهای مسکونی 2 باب مسجد نیز در شهرک‌های مسکن مهر شهرستان‌های مشگین‌شهر و پارس‌آباد به بهره‌برداری می‌رسد که در مجموع بالغ بر 1800 میلیارد ریال اعتبار برای این پروژه‌ها هزینه شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در رابطه با افتتاح ساختمان شماره 3 اداره کل امور مالیاتی استان اردبیل نیز که در شهرک اداری کارشناسان به بهره‌برداری رسید، تصریح کرد: ساختمان ارزش افزوده اداره کل امور مالیاتی استان اردبیل توسط اداره کل راه و شهرسازی از ابتدای سال 92 شروع شده بود که در مدت 2 سال و در یک زمان مناسب و بهینه این ساختمان امروز به بهره‌برداری رسید.

محبت‌خواه افزود: کل مساحت پروژه 2 هزار و 100 متر مربع است که این ساختمان با آخرین تجهیزات روز احداث شده و سیستم‌های نوین مصرف بهینه انرژی نیز در ساخت این مجموعه رعایت شده است.

وی اظهار کرد: طرح‌های دیگر اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل نیز در آینده نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد که از مهم‌ترین آنها بیمارستان شهرستان کوثر است که تا پایان امسال افتتاح می‌شود.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید