رسانه‌ها با رعایت قانون به اطلاع‌ر‌سانی انتخابات پیش‌رو بپردازند | اتاق خبر
کد خبر: 318051
تاریخ انتشار: 27 بهمن 1394 - 21:50
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان گفت: رسانه‌ها باید با رعایت قانون و مقررات به اطلاع‌رسانی انتخابات پیش‌رو بپردازند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، حجت‌الاسلام رحیم جعفری عصر امروز در آیین اختتامیه دومین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری کردستان که با حضور معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد در مجتمع نور سنندج برگزار شد، اظهار کرد: در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری هستیم و رسانه‌ها باید با اشراف کامل در راستای چهارچوب قوانین و مقررات اخبار و مطالب خود را منتشر کنند.

وی افزود: رقابت و انتظارات از رسانه‌ها زیاد است اما نباید رسانه به نفع کاندیدایی با بی‌توجهی به قوانین و مقررات، مطلبی را منعکس نماید.

وی خاطرنشان کرد: در این برهه از زمان دقت مولفه‌ای موثر و ضروری در انعکاس مطالب رسانه‌های مکتوب و خبرگزاری‌ها است و نباید از این مهم غافل شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان اضافه کرد: رسانه‌ها همچنین باید فضایی ایجاد کنند که شهد حضور پرشور در انتخابات پیش‌رو باشیم و مردم بتوانند انتخاب اصلحی را از بین گزینه‌های موجود داشته باشند.

جعفری برگزاری جشنواره مطبوعات و رسانه‌ها را یکی از اقدامات کمیته فرهنگی شورای پایدار شرق و غرب عنوان کرد و یادآور شد: استان‌ کردستان براساس توجه به رسالت کمیته فرهنگی که برعهده وزارت ارشاد اسلامی است جشنواره استانی مطبوعات را اجرا و برگزار کرده است.

وی در پایان اضافه کرد: امید است در این مقطع از انقلاب اسلامی مطبوعات ما بتوانند به رسالت مورد نظر خود بپردازند و با توان هرچه بهتر فعالیت کنند.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید