آخرین تغییرات در تعداد کاندیداهای انتخابات مجلس در لرستان | اتاق خبر
کد خبر: 318073
تاریخ انتشار: 27 بهمن 1394 - 23:00
مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری لرستان تشریح کرد:
مدیر کل سیاسی انتخابات استانداری لرستان آخرین تغییرات در تعداد کاندیداهای انتخابات مجلس در حوزه‌های انتخاباتی استان لرستان را اعلام کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایلنا درخرم‌آباد، ناهید پرویزپور مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری لرستان اظهار داشت: برای حضور در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، 307 کاندیدا در استان لرستان ثبت‌نام کردند که 172 داوطلب تأیید صلاحیت شده اند.

پرویز پور بیان کرد: چهار نفر از کاندیدای دهمین دوره از مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه استان لرستان پس از تایید صلاحیت از سوی شورای نگهبان انصراف خود را برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کرده‌اند. 

وی با بیان اینکه یک نفر از این کاندیداهای انصرافی مربوط به حوزه انتخابیه الیگودرز بوده است، افزود: همچنین یک نفر مربوط به حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره چگنی، یک نفر حوزه انتخابیه دورود و ازنا و یک نفر نیز حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان بوده است.

 مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان تصریح کرد: همچنین در مجموع از ابتدای ثبت نام داوطلبان در انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکنون ۱۵ نفر انصراف خود را برای حضور در انتخابات اعلام کرده اند.

مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری لرستان با بیان اینکه در حوزه انتخابیه استان لرستان تاکنون شش نفر حوزه انتخابیه خود را جابه‌جا کرده‌اند،عنوان کرد: سید محسن یحیوی که در حوزه انتخابیه تهران برای مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کرده بود به شهرستان بروجرد انتقال یافت.

وی یاد آوری کرد: مهدی عبدالوند که  در حوزه انتخابیه تهران ثبت‌نام کرده بود به حوزه انتخابیه دورود و ازنا منتقل شد و مصطفی توکلی نیز از حوزه انتخابیه شهرستان الیگودرز به تهران انتقال یافت.

پرویزپور با بیان اینکه یکی دیگر از کاندیدای مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه خود را از لرستان به تهران تغییر داده است،عنوان کرد: حجت‌الله سلیمانی از حوزه انتخابیه خرم‌آباد به تهران انتقال یافت و یونس امرایی در حوزه انتخابیه شهرستان کوهدشت به حوزه انتخابیه شهرستان خرم‌آباد منتقل شد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید