حوزه جوانان باید از وزارت ورزش تفکیک شود | اتاق خبر
کد خبر: 318100
تاریخ انتشار: 27 بهمن 1394 - 07:46
استاندار زنجان:
استاندار زنجان گفت: حوزه جوانان نباید در وزارت ورزش باشد و در برنامه ششم توسعه این حوزه ها باید تفکیک شود.

اتاق خبر- استاندار زنجان گفت: حوزه جوانان نباید در وزارت ورزش باشد و در برنامه ششم توسعه این حوزه ها باید تفکیک شود.

جمشید انصاری، در شصتمین جلسه ستاد ملی ساماندهی امور جوانان با اشاره به اینکه بخش جوانان نباید در وزارت ورزش باشد، اظهار داشت: در مجلس هشتم که به عنوان نماینده حضور داشتم، با پیشنهاد تلفیق سازمان ملی جوانان در وزارت ورزش مخالفت کردم، زیرا بحث جوانان در دستگاه‌های متعددی پرداخته می‌شود و به یک نهاد هماهنگ‌کننده نیاز داریم که نمی‌تواند زیرمجموعه یک وزارتخانه باشد.

وی افزود: به رئیس جمهور توصیه کردم در برنامه ششم توسعه، بخش جوانان از وزارت ورزش تفکیک شود، زیرا جوانان مسائل خاصی دارند که باید برای آن برنامه‌ریزی کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان ادامه داد: بسیاری از آماری که در حوزه جوانان در استان زنجان ارائه می‌شود، بدون برنامه‌ریزی خاص انجام شده و نگاه ویژه جوانان در آن نبوده است. نیاز داریم برنامه‌های حمایت شده به صورت ملی اعلام شود و ما مجری این برنامه‌ها در استان‌ها باشیم.

انصاری تاکید کرد: ما به تقویت سمن‌ها اعتقاد جدی داریم، اما نمی‌دانیم برنامه چطور پیش می‌رود و اعتبارات کجا هزینه می‌شود، اما آمادگی داریم در تامین اعتبارات همکاری کنیم باید اهتمام ویژه‌ای به مسائل خاص جوانان شود و از نیروهای توانمند و باورمند برای پیشبرد اهداف استفاده شود.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید