ارائه اینترنت خانواده در اصفهان | اتاق خبر
کد خبر: 318701
تاریخ انتشار: 29 بهمن 1394 - 07:58
معاون بازاریابی و فروش شرکت مخابرات استان اصفهان از ارائه طرحی ویژه و انحصاری با عنوان « اینترنت خانواده » برای اولین بار در این خطه خبر داد.

اتاق خبر: ناصر مشایخی افزود: با توجه به توسعه فضای الکترونیک و گسترش بکارگیری اینترنت در بین خانواده های ایرانی لزوم ارائه طرح های مبتنی بر نیاز خانواده ها در خدمات اینترنت احساس می شد.
بنا بر این گزارش به نقل از ایرنا؛ وی تصریح کرد: بر همین اساس شرکت مخابرات استان اصفهان، به عنوان برترین اپراتور و دارنده اکثریت تعداد مشتریان اینترنت پرسرعت در سطح استان، سبد سرویس اینترنت جدید خود را با عنوان اینترنت خانواده طراحی و به مشتریان ارائه کرده است.
وی افزود: در این سرویس اینترنت نوین، هریک از اعضای خانواده دارای اکانت شخصی و حساب کاربری مجزا خواهند بود.
مشایخی تشریح کرد: در سرویس اینترنت خانواده هر عضوخانواده می تواند بصورت اختصاصی به میزان مورد نیازخود حجم اینترنت خریداری واستفاده کند.
وی افزود: یکی دیگر از امکانات این سرویس امکان جابجایی حجم اینترنت بین اعضای خانواده است و هر کدام از اعضای خانواده می تواند حجم اینترنت خریداری شده خود را در اختیار سایر اعضا قرار دهد.
مشایخی خاطرنشان کرد: ویژگی منحصر به فرد این طرح آن است که ضمن امکان فوق نماینده خانواده هم می تواند یکی از بسته های اینترنت خانواده را خریداری و بین اعضا خانواده توزیع کند و هرکدام از اعضای خانواده نیز می توانند از بسته های اینترنت خانواده بصورت جداگانه خریداری و استفاده کنند.
وی عنوان کرد: از دیگر مزیت های این طرح وجود هدیه های اینترنتی، اضافه بر طرح های قبلی و همچنین قیمت بسیار مناسب تر نسبت به دیگر طرح ها خواهد بود که مورد توجه خانواده ها قرار می گیرد.
وی تأکید کرد: این طرح به عنوان طرح و ایده ویژه و انحصاری از طرف طراحان شرکت مخابرات استان اصفهان و برای اولین بار در کشور ارائه شده است.
استان اصفهان بیش از دو میلیون و 250 هزار مشترک تلفن ثابت با ضریب نفوذ 44.67 درصد دارد.
ضریب نفوذ تلفن ثابت در کشور 37.8 است.
همچنین این استان چهار میلیون و 400 هزار مشترک تلفن همراه اپراتور همراه اول دارد.کد:94109

نظرات
ADS
ADS
پربازدید