کاندیداها یکدیگر را تخریب نکنند | اتاق خبر
کد خبر: 319024
تاریخ انتشار: 29 بهمن 1394 - 22:15
استاندار زنجان:
استاندار زنجان از کاندیداهای انتخاباتی خواست نسبت به تخریب یکدیگر اقدام نکنند که در این صورت دادگستری و نیروی انتظامی برخورد لازم را خواهند داشت.

اتاق خبر- استاندار زنجان از کاندیداهای انتخاباتی خواست نسبت به تخریب یکدیگر اقدام نکنند که در این صورت دادگستری و نیروی انتظامی برخورد لازم را خواهند داشت.

جمشید انصاری ظهر پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان زنجان، حضور گسترده مردم  استان زنجان در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه را یک واقعه حماسی عنوان کرد و افزود: مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را به دشمنان نشان دادند.

وی بابیان اینکه هفتم اسفندماه دو انتخابات بسیار مهم و حساس پیش رو است، اظهار کرد: مردم استان در ساعات اولیه انتخابات سر صندوق‌های رأی حاضر باشند.

استاندار زنجان انتخابات را یک امر ملی و حادثه بزرگ عنوان کرد و گفت: در برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی ۷۳۵ شعبه در سطح استان پیش‌بینی‌شده و بیش از ۱۰ هزار عامل اجرایی در این دو انتخابات مشارکت دارند.

انصاری تأکید کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی حق ندارند از اموال و تجهیزات دولتی برای انتخابات استفاده کنند.

وی از کاندیداهای انتخاباتی خواست نسبت به تخریب یکدیگر اقدام نکنند که در این صورت دادگستری و نیروی انتظامی برخورد لازم را خواهند داشت. 

استاندار زنجان بابیان اینکه باید کاندیداها قوانین را رعایت کنند، افزود: باید بر اساس اصول نامزدها رقابت‌های سالم را داشته باشند و از هرگونه وعده‌وعید دروغین که باعث تخریب دولت می‌شود خودداری کنند.

انصاری گفت: دستگاه‌های اجرایی از هرگونه اقدامی که ممکن است شائبه جانب‌داری از نامزدها را نیز ایجاد کند باید پرهیز کنند.

وی ابراز کرد: نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی نباید برای تبلیغ خود دستاوردهای ۳۷ ساله نظام جمهوری اسلامی و نیز دولت‌های مختلف را زیر سؤال ببرند.

استاندار زنجان گفت:  کمبود و نقص‌هایی نیز در برخی از مناطق وجود دارد ولی نباید امر خدمات ۳۷ ساله نظام را زیر سوال ببرد.

انصاری به اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: بحث اقتصاد مقاومتی که از دو سال قبل ابلاغ‌شده و در دستور کار دستگاه‌های اجرایی قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی مخاطب اصول اقتصاد مقاومتی استان لازم است تا پایان سال جاری برنامه عملیاتی اختصاصی خود را در این خصوص ارائه کنند.

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه همه از برجام که اقدام بزرگی برای کشور بود اطلاعات کافی در اختیار دارند افزود: برجام چهره صلح‌طلب ایران را بیشتر نمایان کرد و سبب شد ایران بتواند استفاده بیشتری از تعاملات بین‌المللی داشته باشد و امکان دسترسی به منابع مالی بین‌المللی فراهم شده است، به گونه‌ای که شرایط حضور سرمایه‌گذاران خارجی در ایران و حضور فعالان اقتصادی در بازارهای دنیا نیز تسهیل شده است.

انصاری به اجرایی شدن برجام اشاره کرد و افزود: پیامد اصلی این مهم رفع تحریم هاو امکان دسترسی به منابع بین المللی است.

استاندار زنجان به تعطیلات نوروزی اشاره کرد و یاد آور شد: باید زیرساخت لازم برای حضور مسافران در استان فراهم شود.

منبع: مهر 

94106

نظرات
ADS
ADS
پربازدید